64 GB usb флашки за 68 лв.!

iisark

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
Очаквам да ми доставят 100 бройки USB флашки KINGSTON DATA TRAVELER 200 със 64 GB памет на крайна цена 68 лв!
Ето ви и спецификациите:

Make: Kingston
Model: DataTraveler 200
- Capacity - 64GB
- Speed - Data transfer rate up to 20MB/sec. read and 10MB/sec. write
- Dimensions - 70.39mm x 12.52mm x 22.78mm
- Operating temperatures - 0°C to 60°C
- Storage temperatures - 20°C to 85°C
- Safeguard - Windows based program Password Traveler for password protection of your data

Прилагам и снимка на флашката.Всеки,който желае ще може да ги види и пробва на живо.Те с документ за произход и са чисо нови (неразпечатвани).Гарантирам,че по-ниска цена на такава флашка неможете да намерите в БГ!Ако имате някакви въпроси,моля свържете се с мен.
 

Прикачени файлове

  • 64GB.jpg
    64GB.jpg
    73.4 KB · Преглеждания: 89
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

И аз искам 1 бр. Пиши на лично или в темата като ги получиш.
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Интересува ме какво производство са ?

източно канадски...



дева и въпроса какво производство са според теб ?
Какво искаш да бъдат?
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

може ти да са китайско производство, там ги продават по 2 лв бройката 32 ГБ
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Баси, аз се отказвам от моята заявка. В DHGate , ги намерих 128 GB Kingston за 13$ при положение, че се поръчат поне 10 бр. По-добре да взема от там с един приятел ще поръчаме.
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

може ти да са китайско производство, там ги продават по 2 лв бройката 32 ГБ


МНОГО ЯСНО ЧЕ СА КИТАЙСКИ !

АМА И ТИ СИ ГОЛЯМ РАЗБИРАЧ ... АЙДЕ ДА НЕ ГИ ПРОДАВАТ ПО ДВА ЛЕВА БРОЙКАТА А?
ТИ ХОДИЛ ЛИ СИ В КИТАЙ - ВИЖДАЛ ЛИ СИ ПО КОЛКО ГИ ПРОДАВАТ ?

ЩО ГОВОРИТЕ КАТО НЕЗНАЕТЕ И НЕРАЗБИРАТЕ?
чули сте оттук оттам по някоя дума прочели сте някоя глупост и вече дават собствено мнение !

АЙДЕ ПОКАЖИ МИ ГИ КОЙ ЩИ ГИ ПРОДАДЕ В КИТАЙ НА 20 ЛЕВА НЕ НА 2- ЗА 1 БРОЙКА А?
колко пъти си се пазараил с китайци ? колко контейнера си докарал оттам - колко пъти си ходил в китай ?
КОЛКО ТВОИ ПОЗНАТИ СА ХОДИЛИ В КИТАЙ ?
що ми говорите глупости ?

не защитавам продавача не го и познавам - ЗА МЕН Е ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ ДА СЕ ОПИТВАШ ДА ПРАВИШ ТЪРГОВИЯ ВЪВ ФОРУМ - НО ЩЕ ГО ОТДАМ НА НЕОПИТНОСТА И ЕНТУСИАЗМА МУ!
щото винаги ще се намери някой дървен филосов / като мен / който да ти оплюе стоката и цената и всичко ...

Но и коментари от рода на за 2 лева са в китай ме дразнят - щото хем незнаете какви са цените в китай хем говорите...
 
Последно редактирано:
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Баси, аз се отказвам от моята заявка. В DHGate , ги намерих 128 GB Kingston за 13$ при положение, че се поръчат поне 10 бр. По-добре да взема от там с един приятел ще поръчаме.


Разгледах тоя сайт ...
то голяма скъпотия там 8)
чак се насрали от цени
и се учудвам че има евтино памет
другите им неща по скъпи отколкото в бълхария да си ги купиш бре?
или трябва голямао ручкане за да намериш цена?
 
От: От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Разгледах тоя сайт ...
то голяма скъпотия там 8)
чак се насрали от цени
и се учудвам че има евтино памет
другите им неща по скъпи отколкото в бълхария да си ги купиш бре?
или трябва голямао ручкане за да намериш цена?

Хаха :) - еми има доста евтини неща. DHGate е китайският Ebay, принципно много хора от България зареждат от там, най-вече телефоните "реплики". Дават го на по 100$ ако вземеш над 5-10 бр.

Иначе има и скъпи работи, които не са реплики. Аз съм поръчвал от там телефони и има много добри продавачи, които продават подбрана стока. В смисъл гледаш им рейтинга, който е продал над 1000 артикула и има 99-100% положителен Feedback можеш да си на 100% сигурен в стоката, която купуваш. Плаща се през PayPal.com най-лесно, повечето стоки са с безплатна доставка до БГ.
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

еее колега такава флашка не бях чувал да има, браво тва е луда работа 68 ГБ
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

еее колега такава флашка не бях чувал да има, браво тва е луда работа 68 ГБ

Ти четеш ли или така си пишеш човека е написал 64 GB ама реално дали е така?
Бях чел в друг(искам да подчертая) ХРДУЕРЕН форум,че такива флашки има и ментета.
Значи флашкките се префлашфат с програма(няма да споделя каква е тя)която прави така,че например 2GB флашка я показва на Windowsa
като 16GB,4GB реални ги показва като 32GB и т.н. има много опарени хора от тази схема.
Не искам да злепоставя продавача но искам да предупредя купувачите дали биха дали 68лв. за флашка която реално е 4 или 6GB.
Хайде със здраве и успешна продажба.
Аз бих си купил или от оналйн(да не правя реклама) или от офлайн магазин.
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Леле,леле направо нямам думи!!!
1-во: Аз имам друг бизнес а не се занимавам с проджба на флашки по форуми,но така стана,че ще ми доставят 100 бройки и незнам какво да ги правя затова трябва да ги развържа някъде.
2-ро: Ако някой ми намери флашка 64 гигабайта за под 60 лева,да дойде при мен- аз лично ще му я платя.
2 лева!!!- ти си луд брато,ама давай-няма да си първят изгорял от китайски интернет продавачи.Напомняш ми за един познат който беше намерил Iphone на 300 лв. от китай и прати 3 бона на един китаец по western union :):):):):):):)
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

а оня прати ли му поне ментета или ?

щото ако знае къде да се оплаче там за подобно неща ги бичат в затвора да бачкат 5-10 години
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Аз лично познавам 3-ма човека, които се бяха купили флашки от Китай, там
на място и ги бяха ръгнали в лаптопа. Преди години. Когато 1Г беше лукс. И слагат
те в лаптопа, гледат 1Г, купуват, идват се в БГ (бяха на обучение там) и познай.
Флашките не могат да запишат повече от 500MB ;)
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

имаше и едни рам памети така
ги разпознаваха като 1гб :) кингстън бяха :)
 
От: От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Аз лично познавам 3-ма човека, които се бяха купили флашки от Китай, там
на място и ги бяха ръгнали в лаптопа. Преди години. Когато 1Г беше лукс. И слагат
те в лаптопа, гледат 1Г, купуват, идват се в БГ (бяха на обучение там) и познай.
Флашките не могат да запишат повече от 500MB ;)

Това след формат ли?
 
От: 64 GB usb флашки за 68 лв.!

Да.

А тея флашки са боклук просто... Ако не са - отвори тези които продаваш и ги форматирай и тея които ще ги купуват да си искаш шотове.
 

Горе