68Classifieds

От: 68Classifieds

Последно като проверявах във форума им не беше възможно. Системата има подход към пускането на обяви, който изключва добавянето от нерегистрирани потребители.
 
От: 68Classifieds

За който разбира от програмиране сигурно ще е лесно. Няма невъзможни неща. Сякаш ако ще ползва без регистрация няма много смисъл от толкова пари за 68. Има безплатни решения, които позволяват пускане на обяви без регистрация.
 
От: 68Classifieds

Мерси за отговорите !
Искам да използвам този скрипт защото е много добре подреден също и не изглежда зле.

п.п. Би ли споменал за някой безплатен скрипт за обяви ?
 
От: 68Classifieds

Из форума има споменати доста скриптове за безплатни обяви, но не се сещам в кои теми. Поразрови и ще ги намериш.
 
От: 68Classifieds

Almond Classifieds
 
От: 68Classifieds

Опа. Обърках се нещо. Помислих си, че едната от двете теми е неактуална.
 
От: 68Classifieds

Опа. Обърках се нещо. Помислих си, че едната от двете теми е неактуална.
няма проблем, според теб трудно ли е да се направи това ?
 
От: 68Classifieds

Не знам, не съм разглеждал кода.
По принцип не ми звучи особено трудно, но ако го видя, предполагам, че ще се изненадам.

Виждам, че в сайта са си го маркирали като планирано, така че би трябвало да го видиш в някоя следваща версия.
 
От: 68Classifieds

Виждам, че в сайта са си го маркирали като планирано, така че би трябвало да го видиш в някоя следваща версия.
може ли линк, защото аз разглеждах форума им, но нищо...

и гледам че obiavi.kaldata.com са го направили ...
 
От: 68Classifieds

Търся български превод за версии от 4 нагоре. Плащам с реклама (линк, банер, статия с линк). Предложения - на ЛС.
 
От: От: 68Classifieds

Търся български превод за версии от 4 нагоре. Плащам с реклама (линк, банер, статия с линк). Предложения - на ЛС.

здр,
аз съм го почнал ! почти е готов :)

пиши на лс, може да си помагаме ....
 
От: От: 68Classifieds

здр,
аз съм го почнал ! почти е готов :)

пиши на лс, може да си помагаме ....

То ако имах време да помагам, щях направо да преведа версиите, които ми трябват :)

Има готови преводи вече, които циркулират в мрежата, та предпочитам да спестя време.
 

Горе