7 Мита за Правенето на Пари Онлайн!

Blinky

Owner
money.jpg

За съжаление, много хора попадат в капан "прави много пари онлайн, сега". Те купуват някакъв продукт (най-често курсове, ebooks) или услуга, които обещават голямо богатство ... или ви пренасят в свят, в който реално вие плувате около пачките си. Дрън, дрън. И това са хора, които уж много са направили и сега ви предоставят цялата тази тайна само за $19,90, само сега и само в определен брой. Предполагам вече сте се сблъсквали многократно в това. В случай, че не сте - скоро ще ви се случи и това.

Мислите, че се шегувам? Определено не. Имало е случаи, в които наивни и доверчиви потребители харчат по колкото $ 30,000 за продукти и услуги за интернет маркетинг, с надеждата те да вкарат всички тези знания, които имат истинските интернет предприемачи. Тридесет хиляди долара и те още не са направени и един долар онлайн! Ако това не е казус, не знам какво е.

Повечето хора, които се доверяват на тези методи губят толкова много пари и пак не стигат до никъде. Тук вече сериозно трябва да се намесят други алтернативи, които ще му помогнат да както викаме ние отлепи. Вместо това, те се разочароват, вдигат ръце ръцете и да се отказват. Това, което не би трябвало никога да се прави. Всеки един предприемчив човек знае това!

Нещата не трябва да се случват по този начин ... има много начини да направите вашия Интернет бизнес успешен. Трябва да знаете какво да търсите, докато не стигнете и започнете да практикувате доказани вече методи.

Днес ще прочетете за 7-те мита около правенето на пари онлайн, за да ви помогне и насочи в правилната посока. Вие вече сте, щом стигнахте до тук в четенето.

Мит # 1: Ще започнете да печелите 6 или дори 7 -цифрени суми за една нощ.

Този мит се налага предимно от по-безскрупулни хора там, но това е пълна лъжа. Тези хора се възползват от жовешкото чувство за надежда или отчаяние. Доказана психологическа атака. НЕ се поддавайте, даже и да ви заливат с различни "факти" и "доказателства".

Възможно е да се направят 6 цифрени суми и дори милиона долари онлайн, но това отнема време, добър план и работа. Повечето хора знаят, че е така и логиката клони към това мнение.

Когато ни представят този невероятен успех в рамките на една нощ, ние не виждаме цялата подготовка и време, които са били необходими преди този успех.

Мит # 2: Има само един начин да правим пари онлайн.

Това е често срещан мит, създаден и толериран от хората, които оперират в дадена нишата и искат да продадат продукта си така. Те имат единствената реална система, която работи, както и отговорите на всичките ви въпроси. Всички други методи за печелене на пари онлайн (извън техния) са измами или скемове.

Истината е, че има доста начини да се правят пари онлайн.
Моят любим метод е афилиейт маркетингът.
Ако сте просто си търсят работа, бихте могли да се обучите и да станете freelancer.
eBay работи и продължава да го прави за стотици хиляди хора.
Някои хора изграждат сайтове с огромен обем трафик и просто продават реклама.
Можете да имате продукти (dropshipping), който да продавате от вашия сайт.
Можете да промотирате продукти на други хора като афилиейт.

Мога да продължа и с други методи, от които могат да се правят пари онлайн. Проблемът е, ако се опитате да направите всички от тях наведнъж ... или ако скачате от един до друг. Виждал съм хора, които го правят често. Но в крайна сметка плачат с нещо от рода на: "по дяволите, това не работи за мен. "

Мит # 3: Този продукт от $ 19,95 разкрива всичко, което трябва да знаете.

Това е доста популярен сюжет. Просто плати $ 7 или 10 долара, или $ 19,95 (често срещана цифра) и аз ще те науча на всичко, което трябва да знаеш, за да успееш онлайн. Голяма усмивка, а може би и един жест с ръка.

Нека погледнем фактите. В момента няма и няма и да има продукт, който да разкрива ВСИЧКО за интернет бизнеса. Ако случайно има, то това би било огромна енциклопедия, включваща в себе си толкова много видеоклипове, където ще трябва да прекара следващите няколко години само в гледането им, а да не говорим и за четенето.

Аз лично научавам нови неща всяка седмица, всеки ден (това върши работа за мен). Така че когато намерите или някой тръгне да ви продва подобен продукт, бъдете сигурни, че вече не е актуален. Даже с писането му е станал "стар материал". Дано ме разбрахте тук.

За да успее в този бизнес означава да станете вечният студент, но това не означава, че трябва да си купувате всичко, което се излива на пазара. Аз винаги имам купчина книги на моя рафт, даже ме чакат една за Стив Джобс. В този ред на мисли редно е всичко да е последователно и информацията да постъпва бавно и правилно, за да може да бъде усвоена. Не мисля, че някой подхванал 5-6 книги на веднъж ще успее да хване всичко важно от всяка.

Ето това правило. Всички информационни продукти трябва да бъдат актуални и определено писани от автори, които знаят какво говорят и правят. Това е, което търся в повечето книги - подбуди за действия и идеи ... как да печеля ще дойде в последствие. Но това е при мен, за това и заглавия от рода на "I make 40K every month. Do you want to share this secret with you?", не ме грабват.

Мит # 4: Всичко, което трябва да направите е да се създадете уеб сайт / блог и трафик сам ще полети към Вас.

Вярвате или не, само защото някой създава уеб сайт, не означава, че трафикът магически ще полети към този нов шедьовър. Трябва да се прилагат правилните стратегии, кампании, тактики и методи, за да получите този трафик.

"Създай го и те ще дойдат" е велика тема за филм, но това не е начина, по който работят нещата в реалния живот и по-специално в интернет маркетинга. Ще трябва да направите добра маркетингова кампания, която ще работи за Вас. Всичко тук е планиране, просуване и настройки. Не мислете, че мрежата ще е благосклонна към Вас и ще получите много силно рамо от негова страна. НЯМА. Всичко си зависи от Вас и уменията, които имате. Другото е пари и време.

Мит # 5: Всичко е измама, никой не печели пари от интернет.

Този ми е любимият. Обикновено се повтаря от хора, които са опитвали някога да правят пари онлайн и такива, които грам идея си нямат от това (не са виждали и човек, който го прави). Те в някои случаи са пробвали нещо, с което не са се справили или е било прекалено трудно за тях. Или са се отказали на някоя от съществените стъпки на процеса. Често срещано е - те купуват програма / система / метод / информация и никога не е се заемат с него, поради брой причини.

Има много примери, включително и този форум, че този мит просто не е верен. Всички сме работили на различни места. Били сме бармани, сервитьори, служители в някоя безлична фирмичка, монтьори, продавачи и т.н. Но съм сигурен, че всеки открил интернет доходите, погледжа на там с по-сериозен и креативен поглед.

Има и стотици хиляди примери как обикновенно начало се е превърнал в успешен интернет бизнес.

Вижте две алтернативи на този мит:

Това е невъзможно.
Това е прекалено лесно (мит # 1).

И познайте какво? Истината не е там някъде, а по средата. Всеки можете да го направи, без изключение. Но това ще отнеме време, за да научите ефективни системи и да ги прилагате. Но както казах, всеки почнал е стигнал там където е планирал в началото си.

Мит # 6: Всичко, от което се нуждаете е само създаването на продукт.

Хвърляне ииииии ... Страйк!!! Спуквате си задника от работа, за да създадете перфектния продукт, който ще преобърне света наопаки. Вие залагате един единствен изстрел. Това е много рисковано и често извинение за това, че не започвате. И нито един продукт не е винаги перфектен! От мен да го знаете.

И през цялото време имате разходите за развитието на този "шедьовър". Сега като се замислите май може би е било по-добре създаването на дузина "малки" проекти. Но и тук се иска силно планиране и проучване, за да се знае и кое начало ще има смисъл.

Нека погледнем по този начин. Да речем, че искате да правите по $ 10,000 на месец, нетно ... не е лоша цел за доход. Това може да дойде като приход и само от един продукт. Ако даден състезател излиза с по-добра версия, вие сте прецакани. Какво ще стане, ако тези $ 10,000 са дошли от 10 различни продукта, вашият доход е много по-стабилен. Така е много по-надеждно и непоклатимо, като система.

Познай кой метод всъщност е по-лесно да се изпълни за тези $ 10,000 на месец. Това е метод на много продукти продукт. Поставяте няколко продукта на сайта си и почвате с добър маркетинг. Някои може да са губещи, което би могло да означава, че те ще носят или малко пари или никакви. Но не си струва правенето на силен маркетинг за такива продукти. Обачер другите вървят доста добре. Те са печеливши за Вас, което означава, че можете да съсредоточите по-голямата част от маркетинга си там.

Мит 7: Трябва да работиш много часове, за да изгради бизнес в интернет.

Трябва да се работи. ДА, ТАКА Е! Но не е нужно да работите часове наред, до откат. Тук е важно качеството, а не количество.

3 фокусирани часа отделени за бизнеса ви струват много повече от загубени 10 часа всеки ден, сърфиране из интернет и чакащи с нетърпие пристигане на имейл, втренчени в мейла си.

И не забравяйте, че можете също така да аутсорсвате работа си. Всеки, който ви каже, че той не влага никакво време и усилия, за да изгради бизнес в интернет, ви лъже. И всеки, който ви каже, че трябва да се откаже от живота си, за да изградите интернет бизнес се нуждае - също ви парзаля здравата. Повече хора вярващи в това и разпространявайки го, никога не са се допирали до тази материя. Може да се обзаложим, ако искате.

Често хора, занимаващи с този тип бизнес, ми се хвалят, че тяхната седмица е 4-дневна (повечето си падат по 3-дневни уикенди). Това би било нормално, ако говорим за 10-12-часов работен ден, нали? Да, ама не. Това не е нито норамално, нито се случва. Има много хора, които го правят, но определено не могат да кажат (с ръка на сърце), че тези часове са били изцяло работни и не са кривали от работа (да проверят какво прави бившата във facebook или нещо такова). Изключваме и случайте, когато сте към края на някой проект и ви трябва, защото гоните срокове. Но това не се случва много често, за да кажем, че е нормалния начин за протичане на раб. процес. А ако случайно някой го прави, моя апел към него е - недей. При поддържане на този ритъм в рамките на месец или два - вие вече не работите продуктивно. ФАКТ! Умората си казва своето и се допускат множество грешки. Това не е работа.

В случай, че не вярвате - пробвайте. Работете качествено и малко. Отделете си по 4-5, защо не и 6 часа на ден. Но никакъв facebook, никакъв телевизор, никакъв чат и т.н. Ще видите реално колко малко време е нужно.

Допълвайте ме, надявам се, че имате с какво. :)

Какви други митове сте чували от Ваши познати и приятели. На мен много ми е интересно. ;)
 
  • Like
Реакции: bizz

Горе