-70% за хостинг и домейн

От: -70% за хостинг и домейн

Да, вече не работи, преди малко пробвах да го ползвам, но пише: "Въведеният от Вас промо код е неактивен или вече използван със друга поръчка "

Точно така, и при мен излезе същото съобщение преди около час като го опитах!
 
От: -70% за хостинг и домейн

@gunshot, какви вицове, какви 5 лева? :-]
Кода е даден върху хартиен носител, като са разпечатани стотици такива с простата идея всеки нов уебмастър да го използва за своя първи проект и после да го захвърли (както направих и аз с първия си такъв код). Нормално е кодовете да не са еднократни, все пак системата им не работи на този принцип. Нормално е, също така, когато нещо е предназначено за еднократно ползване - след 5-6 използвания да се деактивира. Още по-нормално е, когато са посетили форума и са видели, че се раздват наляво-надясно, да ги деактивират веднага.
Не се учудвайте чак толкова. :-]
 
От: -70% за хостинг и домейн

Може би, причината е, че е пуснат тук и доста са го ползвали.
 
От: -70% за хостинг и домейн

Всички кодове които се разпространяват не само в този форум деактивирани...
 
От: -70% за хостинг и домейн

Ще им е обица на ухото това на Суперхостинг. Но да не ги мислим...те са си направили сметката.
 
От: -70% за хостинг и домейн

Ще им е обица на ухото това на Суперхостинг. Но да не ги мислим...те са си направили сметката.

дали са се възползвали 10-15 човека :wink:
твоето мнение щеше да бъде на място ако си бяха удържали на думата и кода беше валиден до края на годината... по цял свят споделят кодове и не мисля, че са изненадани за споделянето на кодовете....
 
От: -70% за хостинг и домейн

дали са се възползвали 10-15 човека :wink:
твоето мнение щеше да бъде на място ако си бяха удържали на думата и кода беше валиден до края на годината... по цял свят споделят кодове и не мисля, че са изненадани за споделянето на кодовете....
абсолютно, това си е реклама :)
 
От: -70% за хостинг и домейн

И аз пропуснах далаверата, трябваше ми спешно един малък хост при тях. Но пак ще има, наближават хубави празници.

Но пак взех с кода на wood, е вярно не са 70%, ама пак съм на далавера.
 

Горе