77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Дори и половината от тези 77 да спазиш ще имаш добър трафик, а да се опиташ да спазиш всички 77 е невазможно според мен.
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Полезна статия! Някои от начините са наистина много полезни!
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

С тези 77 начина, мисля, че разбрах какво означава SEO оптимизация :)
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

В тези 77 начина има 1 съвет: Oрганично SEO.
Така че от тях не можеш да разбереш какво е SEO.
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Здравейте, имам въпрос:

след като съм си изкарал страницата на първо място в гугъл по определени ключови думи, трафика го има но е малък и не докарва толкова нови клиенти. Има го момента че и бизнеса не е наред - при нас - печатна реклама, но все пак...

Какво не е наред - предлаганите цени са едни от най-добрите за бранша...

Ще съм благодарен на всяко мнение и помощ!
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Как се очаква човек да вземе на сериозно статия, написана от някой, който не прави разлика между "и" и "й"? Честно, избоде ми очите и нямам нерви да прочета цялото дори и да искам.......
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Темата е от 2007. Колко от тези методи все още актуални и ефективни?
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Не е обезсърчително за начинаещи. Аз съм начинаеща, но определено по- скоро ме въодушеви да продължа в момент, в който съм на отказване. За всичко си има решения и начини. Благодаря за хубавите съвети. До момента съм пробвала с уникално съдържание, ключови думи, споделяне в социални мрежи, щастливите истории и май е това. И въпреки скромния ми опит имам резултат. Благодаря отново.
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Това с форум към сайта ми се струва странно. Нима е нужно за всеки сайта да има форум ? Единственото което ще се случи е да се добави още един пуст форум в интернет
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Това с форум към сайта ми се струва странно. Нима е нужно за всеки сайта да има форум ? Единственото което ще се случи е да се добави още един пуст форум в интернет
Може да не е форум, но е по-добро като решение. Може да е някакъв друг вид борд, в който потребителите да споделят мнения. Идеята е една - да се генерира съдържание, а от там и трафик. И твоето предложение е добро. Но в случая става идея за нещо като Yahoo Answers или Digital Point, старите кучета се сещат, че преди да се развие толкова форума им и да стане един от най-големите, сайта предоставяше онлайн тулове за анализи на сайт и др., като основно. Даже не успях да хвана момента, кога едното дръпна толкова. ;)
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Страхотни съвети! Благодарско
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Много полезни съвети, Мерси
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

От доста години работя в областта на интернет, но постоянно се убеждавам, че това са винаги актуални съвети :)
Мерси за хубавите думи. Добре си ни дошъл и ти пожелавам приятен престой тук. ;)
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Благодаря, малко съм отвикнал от форумите покрай ФБ и другите социалки, ама понеже отново започнах да се занимавам със собствени сайтове - ще трябва да привиквам отново очевидно.
А иначе аз не съм съвсем нов - от години си чета из форума, просто не съм имал нужда да пиша до момента :)
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

как мога да си позволя домеин и от каде..? все още капитала ми е нулев! ;[
 
От: 77 Начина Да Се Сдобиете С Трафик - На Бързо !!!

Домейнът може да струва и 5$ един ден без бира и го имаш ... Ако пък толкова нямаш кинти прави сайтове на Blogger или други безплатни платформи.
 

Горе