8-годишен би Борисов на шах

Статус
Not open for further replies.
От: 8-годишен би Борисов на шах

Мисленето ми е логично, не съм твърдял обратното. Не ме познаваш и нищо не знаеш за мен, за да ме анализираш. Обидите ти няма да ме провокират да се заяждам, не смятам и да споря повече, защото няма смисъл. Казах каквото мисля, всеки да си прави изводите и да реши кой е крив и кой прав.

Толкова си глупав, че ако ти сложи Блинки капча с цифри, ще ти трябва калкулатор, за да се регистрираш във форума.
 
Последно редактирано:
От: 8-годишен би Борисов на шах

Много грешно и нелогично предположение. Програмата винаги играе докрай, дори когато играта е видимо загубена.
ю
Абе, ти си играл със софтуер.. Аз този Джон го взех за чиста монета (демек го сравняваш с на боко vs-то), понеже си прелиствам принципно по диагонал постовете. Толкова съм гледал и скрийна:)
В типичният стил: поздравления, победил си софта с настойки ''морон''. В очакване сме на следващата подеба над... ами да кажем ''ултра морон'':)
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

ю
Абе, ти си играл със софтуер.. Аз този Джон го взех за чиста монета (демек го сравняваш с на боко vs-то), понеже си прелиствам принципно по диагонал постовете. Толкова съм гледал и скрийна:)
В типичният стил: поздравления, победил си софта с настойки ''морон''. В очакване сме на следващата подеба над... ами да кажем ''ултра морон'':)

Ами играх със софтуер, който се предполага, че ми генерира игра близка по трудност с тази от темата. Ти какво искаш? С теб ли да се излагам да играя? Човек инстинктивно върви напред, а не назад.
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

Ами играх със софтуер, който се предполага, че ми генерира игра близка по трудност с тази от темата. Ти какво искаш? С теб ли да се излагам да играя? Човек инстинктивно върви напред, а не назад.
Неее, определено не искам да се излагаш с шахматна партия с мен. Разбира се, човек инстинктивно върви напред. По тази причина, продължавай да вървиш напред и да размазваш гадните и долни софтове - така им се пада на гадините. Viva la HARKON!
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

Още едно глупаво мнение. Макар логическото и стратегическо мислене да не се определят от шаха, добрата игра на шах е атестация за тях.

Яко баце...съвсем отъпех :twisted:
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

Бях чел в една статия преди 2 месеца някъде, че новият водач на северна Корея ( КНДР ) Ким Чен Ун, бил много добър на компютърни игри - предимно военни стратегии. Участвал в някакви съзтезания, и печел винаги първо място.

Аз също играя стратегии когато имам свободно време ( Age of Empires, Star Craft ) там също има доста логика и мислене. Преди и аз играех шах, но не съм играл от едно 15 години най малко. Поздрави на момчето, все пак четох че е шампион.
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

Харконя май има респект от "Роки".
Днес пуска втора мизирабълна тема. :lol:
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

Помияр, изнасяй се в темата за гнилите домати.
Почвам да се чудя дали играеш шах въобще. Ако играеш, явно е на трудност супер ийзи. На дъска за един играч.

За половин година време тъй и не намери друга рима на Вискяр. :lol:

А в шаха е нужно въображение. ;) И широта на възгледите. И култура. Както и обща култура. Ведрост. Остроумие. Изобщо шаха е живот.
А от теб освен мизирабълство, нищо друго не струи. :(
 
  • Like
Реакции: ivok
От: 8-годишен би Борисов на шах

Абе .. чета ви и си мисля, че някой иска да ми открадне сайта :) :d
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

А в шаха е нужно въображение. ;) И широта на възгледите. И култура. Както и обща култура. Ведрост. Остроумие. Изобщо шаха е живот.

Да де. Какво тогава прави в тема за шах убит помияр като теб, на когото любимото му занимание е да си бърка от "задния двор" в кошера и обратно? Сега разбрах защо не те жилят пчелите. То като миришеш на ла*но, те бягат. :lol:
 
От: 8-годишен би Борисов на шах

Да де. Какво тогава прави в тема за шах убит помияр като теб, на когото любимото му занимание е да си бърка от "задния двор" в кошера и обратно? Сега разбрах защо не те жилят пчелите. То като миришеш на ла*но, те бягат. :lol:
А, на тъпо и мизерно наддумване с копрофил няма да се хвана. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе