90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Преди време имаше работещи линкове за 4-месечен трайл, но те вече не са активни. Но пък този 90 дневен трайл линк работи, мога да го потвърдя:
Код:
http://www.seomoz.org/partners/dynadot
и не забравяйте да тествате новия инструмент FreshIndex.
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Перфектна работа ще ми свърши, вече се абонирах. Благодаря колега!
Аз също се регистрирах. Ако имаш десетки сериозни клиенти (минимален пакет от 500 лева на месец) - инвестицията си заслужава, дори и бейсика на $99. За собствен проект, няма какво да говорим, това си зависи изцяло от това колко е голям. ;)
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Интересно фрий ама ме чарджиха за регистрацията 1.99 $
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Да, нормално. Доста услуги го имат това, като политика. Особено като дават по няколко месеца фри трайл. ;)

Тоест сега смело да си пускам кампания?
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Тоест сега смело да си пускам кампания?
Да, и не забравяй, ако няма да го продължаваш, да влезеш точно след 60 дни, за да му махнеш отметката да те билдне. Това вече е неприятно, ако е неочаквано.

Смело давай, аз вече сложих няколко кампании. :)
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Да, и не забравяй, ако няма да го продължаваш, да влезеш точно след 60 дни, за да му махнеш отметката да те билдне. Това вече е неприятно, ако е неочаквано.

Смело давай, аз вече сложих няколко кампании. :)

Мерси, ей сега ще пробвам
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

и аз се регистрирах, ще видим дали си заслужава :)

За момента е ОК. Но нищо кой знае какво. Това, което ще свърши добра работа е анализ на конкурентните линкове, някой друг ерор в он пейджа и сравнителните танлици. Ако някой има нещо да сподели по-"тайно", нека го направи.

Единствено още не съм го вързал към GA акаунти, но не мисля, че на това време е нужно. Може би по-натам, ако има и реално смисъл. Само да кажа, тъй като съм го ползвал и преди, фикса на грешките и обръщане внимание върху бележките (нотис), не гарантира нищо. За това аз лично бих обърнал внимание на линковете, които имат конкурентите, както и ка социалните сигнали.
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

направих 2 кампании и свързах аналитикс и фейсбук, но засега единственото полезно, което видях е конкурентният анализ на домейните
За момента е ОК. Но нищо кой знае какво. Това, което ще свърши добра работа е анализ на конкурентните линкове, някой друг ерор в он пейджа и сравнителните танлици. Ако някой има нещо да сподели по-"тайно", нека го направи.

Единствено още не съм го вързал към GA акаунти, но не мисля, че на това време е нужно. Може би по-натам, ако има и реално смисъл. Само да кажа, тъй като съм го ползвал и преди, фикса на грешките и обръщане внимание върху бележките (нотис), не гарантира нищо. За това аз лично бих обърнал внимание на линковете, които имат конкурентите, както и ка социалните сигнали.
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

направих 2 кампании и свързах аналитикс и фейсбук, но засега единственото полезно, което видях е конкурентният анализ на домейните

Явно наистина това е най-полезната фунция на тула. Какво повече имаш като навържеш споменатите акаунти?
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Аз го ползвам от седмица, но бавно обновява класирането в серпа и има неточности след ръчната проверка.
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Аз го ползвам от седмица, но бавно обновява класирането в серпа и има неточности след ръчната проверка.

Да, доста неточности, като най-често се забелязват в това на коя позиция е сайта, на момента в SERP-а. Други са ясни, то и Google ги допуска - отчетени линкове от вече несъществувящи сайтове и URL адреси. Не е съвършен, но е от добрите. Още милея за моето бебче WebCEO. :)
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Показва посещения по ключова дума, както и промяна. Но това си го виждам като интегрирам аналитикс с уебмастър туулз.

Явно наистина това е най-полезната фунция на тула. Какво повече имаш като навържеш споменатите акаунти?
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Показва посещения по ключова дума, както и промяна. Но това си го виждам като интегрирам аналитикс с уебмастър туулз.
Аха, ясно, просто използва техния интерфес. То това не е кой знае какъв бонус, като плюс е само това, че са на едно място. ;)
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Това което забелязах че промяна в SERP-a ми я отчете ден преди да се случи. За backlink tool-а по-добре да не коментираме- ползвам 2ри про трайл и беклинковете са с давност година.
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Полезна е определено, но за парите на месец не си струва. С тоолбара SEOquake мога също да анализирам страницата и ключовата дума така невиждам смисъл от този инструмент.
 
От: 90 дни безплатен trial за SEOMoz!

Полезна е определено, но за парите на месец не си струва. С тоолбара SEOquake мога също да анализирам страницата и ключовата дума така невиждам смисъл от този инструмент.

Да си кажа честно, и аз нещо не съм впечатлен. Не толкова за работата на туловете, колкото за цената му, която малко не се оправдава. Едно време за тези пари можеше да си вземеш нещо доста читаво и то на годишна база. А сега е пълно с доста даже.
 

Горе