Adesense от ЧЕК към UW

wood

Well-Known Member
Колеги кажете как да мина в Адесенс от плащане с чек към Уестър Юнион.
Когато се регистрирах фирмата ми работеше, но от месец съм я спрял и сега с тези чекове не ми се разправя. В акуанта ми не мога да променя, поне не виждам да пише някъде UW. Регистрирах се за нов акуант но вече 10 дена нямам отговор, пък сега видях че немога да имам два акуанта на едно и също лице.
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

То имаше опция за банков превод там. Закакво ти е WU?
 
Не става. За бг фирма е само с чек.Р егистрираш нов акаунт и така. Той няма да е на същото лице, нали ти е фирмен този.
 
От: Re: Adesense от ЧЕК към UW

Така е, но фирменият акуант е на мое име, със същият адрес на който живея. И сега не зная като подадох молба за нов акуант дали ще ме одобрят. Защото всичко ще се дублира, това е тъпа политика на Гугъл, ето аз сега закривам фирмата и се чудя какво да правя за да не се дублират адресите.
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

Вземаш си ПК за 20-30лв годишно и адреса ти се сменя. Става примерно Плевен, ПК:3412
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

Колеги кажете как да мина в Адесенс от плащане с чек към Уестър Юнион.
Когато се регистрирах фирмата ми работеше, но от месец съм я спрял и сега с тези чекове не ми се разправя. В акуанта ми не мога да променя, поне не виждам да пише някъде UW. Регистрирах се за нов акуант но вече 10 дена нямам отговор, пък сега видях че немога да имам два акуанта на едно и също лице.


саше бе,карай си до сега както си карал,защо ти е да минаваш на физическо лице?
само чек баце,кофти изисква фирма,но ти я имаш ,банкова сметка + данаци :)
и да го духат злобарите:)
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

Е да, ама с имената ми какво ще правим...как да ги сменя. защото за UW се изисква при получаване на парите да предоставиш лична карта. А в този акуант който съм сега има мойте имена ....Дано да ме удобрят за новият акуант, че стези чекове...ужас..
wanderer аз си закрих фирмата, за това го правя. Пък и стези чекове, един път чакаш 2-3 седмици докато ти дойде чека / при БГ пощите е 50/50%/, второ при осебряване на чека ти взимат 5 евро, трето после чакаш месец докато ти го осебрят чека.
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

Е какво, ще ми кажеш че твоите имена са уникални ли?
Колко човека с име Петър Петров има? да не е само един?
По име не могат да те фанат, но по адрес вече е друга работата... :)
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

Ами ще видя дали ще ме одобрят, днес писах и на супорта на Адесенса... Но вече 8 дена минаха откакто подадох молба за нов акуант и нямам отговор. Дано да ме одобрят, иначе май ще трябва наистина да сменя адреса си ...
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

Не може да се пише пощенска кутия, трябва да е реалния адрес (така пише в договора).

След като ще затваряш фирмата няма как - ще трябва да затвориш и фирмения акаунт в AdSense и да правиш личен.

Няма никакъв проблем да имаш фирмен акаунт и да молиш за отваряне на личен, защото двата акаунта не са на едно име - първия е на името на фирмата, а втория е на твое име. Не нарушаваш правилата като имаш два такива акаунта.

Имай предвид, че след като си направиш личния акаунт ще трябва да ходиш да се регистрираш по БУЛСТАТ като самоосигуряващ се (в седемдневен срок), да се регистрираш по ЗДДС и да подаваш всеки месец декларация за ДДС-то (нулева), да плащаш всеки месец осигуровки (независимо дали имаш приходи или не) и т.н. Дали няма да е по-лесно да не си закриваш фирмата? Или направо да се откажеш от AdSense?

С банков превод не пращат до български физически и юридически лица (няма значение в коя държава им е банката).
 
От: Adesense от ЧЕК към UW

Ами както казах точно това е проблема, фирмата беше ЕТ с мойте имена ...в акуанта на Адесенс лице за контакт съм дал мойте имена, адрес и телефон. И сега като подадох за нов акуант за физическо лице, пак подадох същите данни...просто нямаше друг вариант. Кажете в супорта на Адесенса въпросите на български или на англииски се пишат...защото страницата е на български и аз им писах на български.
 
Последно редактирано:
От: Adesense от ЧЕК към UW

Разбира се, че на български. И договорът ти с тях също е на български.
 

Горе