Adnative.pro

New Member
Здравейте, представяме ви нова рекламна мрежа на Българския пазар - Adnative.pro - алтернатива на Adnow, Adsense

adnativee.jpg


Ние ви предлагаме:

  • Получавате максимална цена за клик;
  • Редовно изплащане на събраните суми чрез Paypal или Банков превод;
  • Минимална сума за изтегляне 5$;
  • Без ограничения на тематика или посещаемост във сайт;
  • Поддръжка от тикет системата и скайп 12/7;
  • Лесна регистрация, няма да ви отнеме повече от 2 минути, за да започнете да печелите;
За всички въпроси, нашата поддръжка ще ви отговори:

Skype: support_69618

Печелете повече със Adnative.pro - РЕГИСТРАЦИЯ


logo-dark.png
 
Последно редактирано:
Еми, няма никаква информация на сайта, просто една начална страница с два бутона.. да се регистрираш и да влезеш. И защо има опция за английски език? Като вляза да прочета правилата за ползване са на български. И последния абзац просто е тотален ...
 
Загледах Terms страницата.
Аматьори.
 
Загледах Terms страницата.
Аматьори.
То няма никаква информация. Нито каква им е аудиторията, нито какви са им рекламодателите, нито нищо. Ако съм рекламодател? Къде да вляза? Условията са им покъртителни. "имаме право да не ви даваме пари или да спрем дейност без да ви кажем защо". Скам
 
Може би сте избързали малко с обявяването на уеб сайта.
Защо мисля така? Най-малкото - не работи линка към страницата за контакти.
Наистина има нужда от повече информация за компанията, услугите. Също и от подобряване на процеса за регистрация (добавяне на съпътстваща информация, възможност за регистрация като рекламодател или собственик на онлайн платформа и др.
 
Еми, няма никаква информация на сайта, просто една начална страница с два бутона.. да се регистрираш и да влезеш. И защо има опция за английски език? Като вляза да прочета правилата за ползване са на български. И последния абзац просто е тотален ...
То повечето явно не намират смисъл да имат. Спомням си една афф. програма за хелт продукти, имаше точно 3-4 страници, но за сметка на това топ афилиейта им правеше по $50К на месец от продуктите им. :) Не съдете така строго. Колкото до програмата, дано има някой, който вече работи, освен @slavchev - той работи с много. Аз лично бих му се доверил, дано има и други, ползващи я. :)

И успехи на новата програма и създателите им. ;)
 
Не мога да разбера точно ... какъв е начина на работа, някой може ли да поясни???
 
Предложете някаква алтернатива на AdSense за Лондон примерно? Че докат ми одобрят сайтове лошо ми става :D
 
И аз съм ги ползвал. Плащат си.

В смисъл, че вече не ги ползваш така ли?

На мен пък ми прави лошо впечатление, че автора на темата не се включва и не помага с нищо. Сега може и да плащат, след година ще видим колко са сериозни.
 

Горе