ADNOW.COM

От: От: От: От: ADNOW.COM

То на жените им писна да гледат как да си уголемят бомбите или да махнат излишните мазнини от корема.

Сега следващата стъпка е да пуснат реклама как мъжете да си уголемят патлака (х*й) :lol::lol::lol::lol:

Смях в залата

Здравейте, AdNow.com НЕ работи с Adult реклама.

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: От: От: От: ADNOW.COM

Здравейте, AdNow.com НЕ работи с Adult реклама.

Поздрави.
ADNOW.COM
Е защо така? Значи клатещи цици с щръкнали зърна може да показвате а пениси не? Излагате се... вземете обновете малко рекламата, ще изкарате някой друг лев в повечко :lol:
 
От: ADNOW.COM

Гледам, че предприемач ги рекламира? Надеждни ли са?

Опитах да направя регистрация и виждам в браузъра следното:

{"success":true,"message":"","data":{"SignUp":{"name":"ИМЕ","email":"XXXXXXXXXXXX","pass":"МОЯТ ПАС","pass_confirm":"МОЯТ ПАС","terms":"on"},"g-recaptcha-response":"03AHJ_VutFZB732fgEatEnkiLFEfynZnAkueWcuLecNMyPyUQ9hNzM9H_XAar0ihpCB32SIlGQig9g4cnz-X9eo9emNZlBqAoBUjm_T2c71vx9XfibhD7yHAiRv3MmfEH29ilaaYU2xmjNxKckWWUhB8004xbqqHmIHoxFPqJK_QhYvEHJW98iakny4ujmcvdRgQGbthgd3Xucm-er4Iro7XdHR0UR2qmUegGcTWnZjycEpxFFSdQ10R2cDcuRWWPsYUF38CmuroyGfGWRhExKVibI2PFBaNN7YsIFT1Nk4WTZ7tfvyJnCTk2YHkxJ1NxOV9BGVuQhv4yOL95RFo7jhDSH71hv5ppxmfqMwBLDN83rgcMRjkWlX58i6Dghh4vRYIlwmC2-VdJ-kM7g0lz0CgzdiHXWfs4Bbyp4KH6_r3rGLegT-aJVhip9tDOOzduEj9wxmNgAmt7W9Q1Gjwd_Ku6W13275MPYZ0Ez0ZzzlMliaIomv2-JbsYlG-i0E7z7069udJZZi0KAAYiwgI4M8J5wmQkDBsbtNOFf4c8yUeIXkcFXDAnR7-HRAwrrZxE9pmrf6gDAwzrQ3ks_TGTvxohTGWv8IsoIxDdMTYn4_x-pWBFF-PwyOl6FElTBqInyC4ctHg21VaLCdGiSmkudUzf6r7tKryxNL9_B1tcFiQ6Z2w2MpaQmY76VvTmC1i2xEMH3ifwGIbXsi2kETI1jkgCESpDv2VaLdds1-AMa-0XvboxV9n6CuV7I7xpQ_G09qVbv7wWht8Osa-ZWm4X7qSDrrV14VDHIDXvsrIOHHh3IcDjZHgiJhTmRItaGG8dd6A6bKYiMTaf5vqGDca9jRzEbVpumrQ5uwTwaybZCTyfnXYyTUc0Ely8rJavy78M7uCFGQMvxxE5XIk8epqfoVtVmOGI0oPWSwCO5nYn934ebl__5goMSUr9IRGSUTYzt_lpXJdr7TpoEDY7yM3gxiolzcjtNAeBNjVofab2SLRDBRXma55HxrZs"}}


Може ли такъв НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ? И освен това като пробвах регистрация през мозила, първо цъкнах на не съм робот, и не ми даде да чекирам общите условия. Мноооого е зле.

В крайна сметка имам регистрация, но не виждам как тази система ме накара да й повярвам? Ако регистрацията се чупи, как мога дори да си помисля, че статистиките им ще са ок?
 
Последно редактирано:
От: От: ADNOW.COM

Гледам, че предприемач ги рекламира? Надеждни ли са?
Опитах да направя регистрация и виждам в браузъра следното:
Може ли такъв НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ? И освен това като пробвах регистрация през мозила, първо цъкнах на не съм робот, и не ми даде да чекирам общите условия. Мноооого е зле.
В крайна сметка имам регистрация, но не виждам как тази система ме накара да й повярвам? Ако регистрацията се чупи, как мога дори да си помисля, че статистиките им ще са ок?

Здравейте.
"g-recaptcha-response":" - кодът така работи след регистрацията и едновремено Ви идва имейл за потвърждение.
Нито във един браузер не се отобразява тази капчата, само ако събственоручно ползвате програма - помощник за откриване и отстраняване на грешките в JavaScript на външната страница, такава като Fiddler.
И все пак, като откривате кодът, в този момент на регистрацията, Вие можете да виждате само ВАШИТЕ данни.

Благодарим за Вашето мнение.
Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: От: От: ADNOW.COM

Здравейте.
"g-recaptcha-response":" - кодът така работи след регистрацията и едновремено Ви идва имейл за потвърждение.
Нито във един браузер не се отобразява тази капчата, само ако събственоручно ползвате програма - помощник за отстраняване на грешките в JavaScript, такава като Fiddler.

Благодарим за Вашето мнение.
Поздрави.
ADNOW.COM

Е, аз ви казвам, че на мен ми се отвори в браузъра и не се визуализира никакво съобщение, че ми е пратен мейл и трябва да го активирам. Просто бял екран с json съобщението. След което влязох в пощата и видях линка за активация.

Не се случи в конзолата (Firebug).
 
От: От: От: От: ADNOW.COM

Не ли сте цакали по менюто на браузера, "Код на страницата" ?
Ако желаете можем да продължим в ЛС, и да намерим как това е възможно?!

Поздрави.
ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Весела Коледа и щастлива Нова година от екипа на AdNow.com!
Сърдечно Ви поздравяваме за Вашия професионализъм и Ви пожелаваме много здраве, успехи и дългосрочно партньорство!

През миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Радвами се на успешно сътрудничество с Вас!
Благодарим че избирате нашата мрежа!:)


Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM
 
От: От: ADNOW.COM

Весела Коледа и щастлива Нова година от екипа на AdNow.com!
Сърдечно Ви поздравяваме за Вашия професионализъм и Ви пожелаваме много здраве, успехи и дългосрочно партньорство!

През миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Радвами се на успешно сътрудничество с Вас!
Благодарим че избирате нашата мрежа!:)
Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM
Аз все още очаквам плащане, а говорихме миналият понеделник, когато ми потвърдихте, че сте пуснали т.н. invoice. Миналият месец също закъсняхте и се наложи напомняме. Отделно се договаряме за конкретна сума в евро, а вие я изплащате същата в долари, което ме ощетява спрямо разликата във валутния курс. Весели празници!
 
От: От: От: ADNOW.COM

Аз все още очаквам плащане, а говорихме миналият понеделник, когато ми потвърдихте, че сте пуснали т.н. invoice. Миналият месец също закъсняхте и се наложи напомняме. Отделно се договаряме за конкретна сума в евро, а вие я изплащате същата в долари, което ме ощетява спрямо разликата във валутния курс. Весели празници!

В ЛС

Поздрави и весели праздници.

ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

С най- топли Коледни пожелания за Вас!
Честито Рождество Христово и весело изкарване на Новата година, и да продължим през новата година с по- добра конверсия!)
Благодарим Ви много!
Поздрави
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

И сега, след като изчетох почти цялата тема, какво се оказва..? Работи ли тази мрежа или да не се занимавам :D
 
От: ADNOW.COM

И сега, след като изчетох почти цялата тема, какво се оказва..? Работи ли тази мрежа или да не се занимавам :D

Здравейте.
Работи, и доста добре се развива!:wink:

Ви предлагами подробни инструкции за инсталиране кода на реклмните банери:
https://docs.google.com/document/d/1Kkzfm_n4TNhtgd4GABztFRcQQEV1z5ITIJdz-Kh85bE/edit?usp=sharing

Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Докладваме за нашите уебмастъри!
През миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Радвами се на успешно сътрудничество с Вас!
Благодарим че избирате нашата мрежа и през новата година на всички жлаем добра конверсия!:)


Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Докладваме за нашите уебмастъри!
През миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Радвами се на успешно сътрудничество с Вас!
Благодарим че избирате нашата мрежа и през новата година на всички жлаем добра конверсия!:)
Скоро стартува рекламната мрежа PayClick.com от AdNow LLP.
AdNow.com пуска реклами само за жени, сега имате Възможност да монетизирате и мъжкия си трафик във сайта.


Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Добре дошли, и добра монетизация на Всички нови уебмастери
Подробна инструкции за инсталиране кода на реклмните банери:
https://docs.google.com/document/d/1Kkzfm_n4TNhtgd4GABztFRcQQEV1z5ITIJdz-Kh85bE/edit?usp=sharing

И през миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Радвами се на успешно сътрудничество с Вас!
Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Няколко препоръки за нашите уеб майстори във нашия :arrow:Blog.bg

През миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Радвами се на успешно сътрудничество с Вас!

Добре дошли! И на Всички добра монетизация!

Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

От какво зависи да те одобрят за advertiser в adnow? Два пъти се опитвам, двата пъти ми пишат да им пратя какви продукти ще рекламирам и дотам. Изключително несериозно отношение.

Здравейте.
Системата за advertiser-ите и рекламодателите е в процес на финализиране.
Ви поднасяме нашите извенения за задържането.
Ще Ви пиша в ЛС за подробности!

Поздрави
Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Аз съм един от доволните клиенти на мрежата. След доста перипети и свързване с екипа получих плащането си. Системата плаща.
 

Горе