ADNOW.COM

Купуваха преди доста години, после се измекяриха да лъжат с 30-40% от импресиите. Като цяло умряха много отдавна
Аз там последно съм си писал с един Тома, който беше ОК, но говорим за април 2017-та, когато бяха май в разцвета си.
 
Така ли не разбрахте, че всички рекламни компании са ебаси мошенниците. Аз имам сайт с 1 милион месечни посещения и едвам правя 50 долара на ден. Постоянно си намират някакви оправдания да цакат. За 2 г. сигурно съм сменил 20 компании и всички са еднакви. Обещават ти едни пари и след 2-3 седмици ти казват, че имало спад в качеството, импресии и нз си какво. Яко манипулация!
Да, така е. Плескай нещо друго - някакъв афилиейт пробвай. Тия мрежи са пълна скръб. И честно казано през годините нищо ново не се е появявало, което да си струва. То за това всичко е адсенс, некви-никакви локални и това е. :) А сега масова са някакви дето купуват трафик за бетинг. С предплащане и прочие. Греда, на някакви хубави сайтове като видя некви зелени банери с бет надпис и ми се къса сърцето.
 
Аз там последно съм си писал с един Тома, който беше ОК, но говорим за април 2017-та, когато бяха май в разцвета си.

В момента е някакъв Иван, който е тотал щета. По 100 пъти трябва да му пишеш едно и също и всеки път се прави на ударен. Това като имат да ти дават пари де. :)
 
В момента е някакъв Иван, който е тотал щета. По 100 пъти трябва да му пишеш едно и също и всеки път се прави на ударен. Това като имат да ти дават пари де. :)
Ха-ха-ха. Иначе е схватлив по принцип, викаш. :)
 
Аз съм на принципа - по-добре нищо, отколкото да ме лъжат някакви сополи, пълнейки си гушите на мой гръб. Не им се давайте и си търсете нещо друго, нещо справедливо.
 
Аз съм на принципа - по-добре нищо, отколкото да ме лъжат някакви сополи, пълнейки си гушите на мой гръб. Не им се давайте и си търсете нещо друго, нещо справедливо.
Кофти ми е за теб, наистина. :( Дано нещата се оправят, ама малко ме съмнява. Какво друго си пробвал и не е ОК? В смисъл има и по-зле ли. Ние с форума за това не участваме по такива шитни. Голяма пържилка е почти навсякъде. И некви дето за 200 евро искат да изкупят импресия за 50 евро цента и да ни набият с пуш ъп реклами на бетинг. Как не. :)
 
Exoclick - PropellerAds - Ad-Maven - ClickAdu - Adsterra - (тия специално яко цакат с импресии и то много нагло.)

Работил съм и с още компании, но съм ги затрил.

Имам adult site, блог с полезни статии, entertainment сите за фън. Сайт-каталог за филми и новини.

Общо сайтовете са с 1 милион посещения на месец - worldwide high quality traffic

80% от аудиторията е английска, останалите са БГ.

Още повече ме е яд, че не мога да плащам това, което content writers заслужават, заради тия лъжливци...

Отделно аз самия прекарах близо 5 г. в писане, учене и положих ужасно много усилия да си направя сайтовете и да ги вдигна, освен това ВСИЧКО е ЛЕГАЛНО, дори и adult site,защото той е affiliate към https://www.hubtraffic.com/
 
След тикет-а Adnow ми вдигнаха на 200% приходите, колкото да млъкна, очаквам след седмица всичко да е постарому :D
 
За съжаление сега всички ще използват ситуацията с коронавируса да злоупотребяват :) Вече ми го приложиха този номер.
Не са единствените бизнеси. Всички си такова такова заради това. Някои дори спряха някакви важни проекти. После като изплуват всички те ще са в пъти по-наведени глави от конкурентите им, и заслужено. ;)
 
След тикет-а Adnow ми вдигнаха на 200% приходите, колкото да млъкна, очаквам след седмица всичко да е постарому :D
Тия AdNow излязоха егати мошениците! Първо ми направиха цената на клик 0 цента, понеже рекламодателите им имали ниски конверсии от моите реклами. След като си премахнах рекламите, те ми предложиха твърда цена 2.5 цента на клик за да ги върна. Сега ми премахнаха възможността да променям облика на рекламите (каквито и настройки да правя не се запазват) и ми ги настроиха да изглеждат така, че CTR да ми е минимален (от 2% падна на 0.2%). На въпрос защо го правят, те ми отговориха, че го правели за да ми повишат "резултативноста" (каквото и да означава това) :D Изключителни наглеци са!
 
Този тип реклами винаги лъжат в кликовете. Какъвто и трафик да имаш повече от 20-40 долара на ден няма да ти дадат.
 
Всичките са мизерии. Преди година долу горе последно пропелер-а даваха хубави пари и изведнъж миналата година се изсраах и те рязко. Много повече печалби имам от адсенс.
 
Всичките са мизерии. Преди година долу горе последно пропелер-а даваха хубави пари и изведнъж миналата година се изсраах и те рязко. Много повече печалби имам от адсенс.
Хората пробват различни платформи, бате, защото просто адсенса тук е повече от отчайващ и в последните години няма шансове да става по-добре. И покрай тези проби-грешки, попадат на какви ли не мрежи, от които при някой в началото е добре, но после става ясно какво всъщност представляват (зарибявака и после пържилка), други пък не дават кой знае колко, а пък трети дори и не си правят труда да са конкурентни с които и да е други алтернативи и си там на принципа "ако искаш".

Не съм ползвам мрежи, познавам няколко, като адсенс за Бг ми е познато и сравнявайки го с този в други държави, от белия свят, направо се чудиш за какво гониш този трафик. От там и идва това, което наблюдаваме - масово големи сайтове се допират на други мрежи, дори с идеята да създадат доста кофти впечатление на потребителя при първото отваряне на някоя от страниците им. Но за жалост този трафик трябва по някакъв начин да се монетеризира, нали? И ето го го някакво решение, не много добро, но някакво и минимално в случая. ;)
 

Горе