ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

Здравейте.
Да, това е вярно! Но не е нашата вина! Зашото с 10 - 20% потребители ползват AdBlock.
Ако не сте запознати с AdBlock, опитайте се да го активирате като плагин във своя си браузер, и ще видите че всички типове на банери и реклами веднага ще пропаднат.

AdBlock е проблема не само при нас, това е глобална проблема за всички мрежи на интернет рекламата. Това приложение блокира всички банери във браузера.
На конференцията във New York помежду представителите на международните мрежи, се обсъждаше тази проблема и сега изработяваме нов код на банера, който ще прискача AdBlock.

Ако работите с плащне за импресии, трябва да имате и менеджър, които винаги Ви подкрепя. Попитайте го да Ви изпрати скриншот от статистиката му, и да Ви напише подробно датите - кога се започнало отчитането на нов предплатен период.

Добра монетизация Ви желаем.
Поздрави Bg.AdNow.com



Здравейте,
това за адблок е ясно, при мен разликата е от около 100 000 импресии на месец, при сравняване на данни от аналистик и адсенс, но с вашата система ми даде 300 000 разлика на месец. Затова ви попитах, вече се уговорих за цена на месец, тъй като явно цената на импресии, няма начин как да се следи.
Благодаря за отговора.
 
От: ADNOW.COM

Коректни са. Плащат всяка седмица. И са конкуренция на Adsence. Комуникацията с тях е в пъти по-добра, отколкото с измислените "професионалисти" в този форум.
Брей, щастливец. Аз за веднъж месечно не мога да се класирам и винаги има поне още 2 седмици забавяне и то след 3 напомняния.
По едно време вдигаха темата си, че по всички акаунти е платено навреме..
 
От: ADNOW.COM

Брей, щастливец. Аз за веднъж месечно не мога да се класирам и винаги има поне още 2 седмици забавяне и то след 3 напомняния.
По едно време вдигаха темата си, че по всички акаунти е платено навреме..

Забавяне на плащането може да е поради причина в счетоводния отдел. По принцип - за заплащане на CPM - се прави Invoice, който преминава за проверка и ако всичко е наред се превеждат парите. Винаги е бил такъв този процес, така и ще бъде.
И всичко това се прави за безопасността на преводите и всички да бъдат доволни.
По всичките акаунти беше платено на време - това беше доклад за уеб майсторите които се регистрирали събственоручно.

Добра монетизация Ви желаем.
Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Имам един въпрос стигнах прага за теглене на пари който съм си избрал кога става плащането всяка седмица ли и кога точно се засича и кога да очаквам превод
 
От: ADNOW.COM

Имам един въпрос стигнах прага за теглене на пари който съм си избрал кога става плащането всяка седмица ли и кога точно се засича и кога да очаквам превод

Здравейте.
Моля напишете Вашето id в ЛС, ще проверим по- точно.
С подобни - частни въпроси, винаги молим, пишете към Вашия менеджър или в "Тикетите" във системата. Екипа ще Ви отговори.

Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

С подобни - частни въпроси, винаги молим, пишете към Вашия менеджър или в "Тикетите" във системата. Екипа ще Ви отговори.
Ако случайно мениджърите започнат да контактуват по-редовно, а не да чакаш по две седмици от умрял писмо.
Тотално съм вдигнал ръце от комуникацията с тях. Ако искате да работим търсете вие начин. Има и други рекламни мрежи.
 
От: ADNOW.COM

Ако случайно мениджърите започнат да контактуват по-редовно, а не да чакаш по две седмици от умрял писмо.
Тотално съм вдигнал ръце от комуникацията с тях. Ако искате да работим търсете вие начин. Има и други рекламни мрежи.

Здравейте.
От лице на Adnow.com Ви поднасями нашите извенения, ако не отговаря Вашия менеджър.
Винаги молим, ако има задържане с отговор, да пишите на Bulgaria Regional Manager по skype: ivan.bulgary или t: + 44 20 351 905 16 UK .

Добра монетизация Ви желаем.:)
Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Кога ще е достъпна рекламната ви платформа за affiliate marketers?

Здравейте,
Щастливи сме да Ви уведомим, че вече съществува и affilitate програма за уеб майсторите.
С тази програма от AdNow.com, ще можете да печелите не само от рекламите в сайта си, но и като поканите други уеб майстори да се присъединят към мрежата на AdNow.com.
Комисионната е - 5% от приходите на акаунт - като тя се заплаща от Adnow.com

Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Здравейте,
Щастливи сме да Ви уведомим, че вече съществува и affilitate програма за уеб майсторите.
С тази програма от AdNow.com, ще можете да печелите не само от рекламите в сайта си, но и като поканите други уеб майстори да се присъединят към мрежата на AdNow.com.
Комисионната е - 5% от приходите на акаунт - като тя се заплаща от Adnow.com

Поздрави Bg.AdNow.com

Имам предвид хора, които се занимават с афилиейт маркетинг. Например искам да промотирам продукт Х, който не моя собственост, но при продажба през моя афилиейт линк взимам комисионна? Надявам се да сте ме разбрали.
Поздрави
 
От: ADNOW.COM

Имам предвид хора, които се занимават с афилиейт маркетинг. Например искам да промотирам продукт Х, който не моя собственост, но при продажба през моя афилиейт линк взимам комисионна? Надявам се да сте ме разбрали.
Поздрави

Работим само с реклабодатели.
Но платформата е отворена вече за свободна регистрация, по принцип може да се регистрирате и да тестирате. Минималната сума е много низка, мисля че от 10 - 20$.
Добра монетизация и лек ден!)

AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Регистрирах се пак, да видим какво ще стане.
За това, че работите само с реклмодатели не го разбирам при положение че афилиейтите също харчим пари за реклама. Това ме прави рекламодател, нали?
 
От: ADNOW.COM

Регистрирах се пак, да видим какво ще стане.
За това, че работите само с реклмодатели не го разбирам при положение че афилиейтите също харчим пари за реклама. Това ме прави рекламодател, нали?

До сега сме работили само с официалните рекламодатели.
Платформата е на финалната фаза на усъвършенстване и дава възможност да се регистрират и affiliate marketers.
Като бъдат завършени всички проверки и преключим до края тази платформа, най- скоро ще обявим че е доработена beta - версията. Но сега вече може да тестирате.

Поздрави
AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Тъкмо натрупах пари за превод и сега ми излезна съобщение

Плащанията чрез системата paypal временно е спряно, молим, изберете друг начин за получаване на преводите.

и какво правим сега
 
От: ADNOW.COM

Тъкмо натрупах пари за превод и сега ми излезна съобщение

Плащанията чрез системата paypal временно е спряно, молим, изберете друг начин за получаване на преводите.

и какво правим сега

Ай чиститУ. И при мен така! Явно са измамници тези от AdNow. Още повече, че PayPal плащането беше активно, когато натрупах сумата. След това им пратих запитване защо се бавят с превода (закъсняваха с 3-4 дни). Те ми отговориха, че се извиняват и скоро да очаквам плащане. Днес влизам и гледам това съобщение.

Оказва се, че единствения възможен начин да си прибера натрупаната сума е чрез wire, но минимума за теглене е 200$.

За мен това е умишлено направено. Ще лапнат оттук-оттам по 20-тина долара и после се правя на глупави. За мен те не са коректни от много отдавна. Няколко пъти им правих забележка да не ме лъжат в кликовете и посещенията, защото аз си виждам разликата, а те се правят на ударени. Направо заслужават цяла тема да им отделя и да ги класирам по бранда им за некоректност!

Бива, бива наглост, ама чак пък толкова.

PS: AdNow наемете си някой, който може да пише свястно на български.
 
От: ADNOW.COM

PS: AdNow наемете си някой, който може да пише свястно на български.

Добре ще е да... доста правописни грешки има , което не говори добре за фирмата.
 

Горе