ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

На въпроса какво правим с парите пуснати за изтегляне ми отговориха това

През следващите 2 седмици ще, започнем да работим със още един банк, и всичко което дължим, ще Ви изплатим.
Поднасями нашите извенения за неудобството.

Пуснал съм 77 долара за теглене
 
От: ADNOW.COM

На въпроса какво правим с парите пуснати за изтегляне ми отговориха това



Пуснал съм 77 долара за теглене

ЕТО ТОВА ВИ БЕШЕ СЪОБЩЕНИЕТО -
" Здравейте
За съжеляване, Pay Pal на време споря работа с няколко комерчески euro банковое. През следващите 2 седмици ще, започнем да работим със още един банк, и всичко което дължим, ще Ви изплатим.
Поднасями нашите извенения за неудобството. "
Възможно е че и по- рано ще подновим работата с Pay Pal.

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: От: ADNOW.COM

ЕТО ТОВА ВИ БЕШЕ СЪОБЩЕНИЕТО -
" Здравейте
За съжеляване, Pay Pal на време споря работа с няколко комерчески euro банковое. През следващите 2 седмици ще, започнем да работим със още един банк, и всичко което дължим, ще Ви изплатим.
Поднасями нашите извенения за неудобството. "
Възможно е че и по- рано ще подновим работата с Pay Pal.

Поздрави.
ADNOW.COM

И аз получих същото съобщение, но съм наредила плащането преди да обявите, че спирате да работите с PayPal. Също така ви писах и ми отговорихте, че до няколко дни ще ми платите ПРЕЗ PAYPAL (по подразбиране), тъй като не сте споменавали, че ще спирате работа с него.

Мисля, че в случая е редно да изплатите на хората дължимото по PAYPAL, които са наредили плащане ПРЕДИ да обявите, че спирате да работите с тази система.
 
От: От: ADNOW.COM

И аз получих същото съобщение, но съм наредила плащането преди да обявите, че спирате да работите с PayPal. Също така ви писах и ми отговорихте, че до няколко дни ще ми платите ПРЕЗ PAYPAL (по подразбиране), тъй като не сте споменавали, че ще спирате работа с него.

Мисля, че в случая е редно да изплатите на хората дължимото по PAYPAL, които са наредили плащане ПРЕДИ да обявите, че спирате да работите с тази система.

Да, през следващата седмица ще, започнем да работим със още един банк, и всичко което дължим, ще Ви изплатим по paypal.

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Т.е. вече няма да извършвате плащания с пейпал ли?

Не.
През тази седмица ще подновим да извършваме плащания чрез пейпал.
За задържането поднсаме нашите извененитя.

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: От: ADNOW.COM


Браво за платформата.
Имам малък въпрос. Click Volume са максимума на импресии за посочената цена на клик, нали? Разполагате ли с нещо като Inventory по държави, за да видя в кои държави имате най-много имресии и средна цена на клик?
Поздрави
 
От: От: ADNOW.COM

Браво за платформата.
Имам малък въпрос. Click Volume са максимума на импресии за посочената цена на клик, нали? Разполагате ли с нещо като Inventory по държави, за да видя в кои държави имате най-много имресии и средна цена на клик?
Поздрави

Здравейте, Click Volume - да, максимума на импресии за посочената цена на клик (%), и всичката информация за таргетирането може да намерите в личния си кабинет или по овръзка с.
За съжеляване точна информация, в коя страна и колко импресии имаме, не можем да Ви дадем.
Минималната цена е 0,019$/кликване, но се варира - ако повдигните цената дори и с 0,001$/кликване - до 0,02/кликване ще получите повече конверсия - повече кликвания.

Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: От: ADNOW.COM

Здравейте уважаеми уеб майстори!
Днес активирахме нова системе за преводи на MasterCard без такси, Intercash се нарича. http://www.intercash.com/ и минималната сума за тегляне е 20$ - това сега се корегира.
За да си подключите веднъж седмично изплащане на Intercash MasterCard в профила си трябва да изберете начин за преводи на Wire, да попълните даните на сметката която е прикачена към Вашата банкова карта.
След това трябва в горното меню, на втората(2) стъпка, трябва да изберете начин - банкова карта - "Дебетова" и да напишите Вашия ID към полето - договор (като на снимките) - https://yadi.sk/i/Vm17SkSjqb9qW
Ще се активира този http://www.intercash.com/, след като си регистрирате във него и ще печелите без комисия и без такси, но сам на MasterCard Intercash.
Да се регистрирате също е много лесно! трябва да натисните на бутона като е показано на тези снимки и ще дойде потвърждение на имейла Ви и ще стане всичко автоматично и изплащанията веднъж седмично на MasterCard:
https://yadi.sk/i/Vm17SkSjqb9qW
https://yadi.sk/i/wnIVL4fUqb9zL
Сега системата активно се тестира. Опитайте се и Вие да тестирате тази система:)

Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Аз сложих банер реклама размер 160 х 600 в сайта ми, поставих кодовете където трябва, но рекламата не ми тръгва.
Вече един ден ми пише, че зарежда и рекламата не се вижда.
Възможно ли е да е от кода или проблема е другаде?
 
От: ADNOW.COM

Аз сложих банер реклама размер 160 х 600 в сайта ми, поставих кодовете където трябва, но рекламата не ми тръгва.
Вече един ден ми пише, че зарежда и рекламата не се вижда.
Възможно ли е да е от кода или проблема е другаде?

Здравейте.:)
Ако пише само "loading..." и не се вижда, грешно сте сложили кодът или некоректно се зарежда банера според позицията му и размерът му.
Текстовия формат на банерите "Native ads" състои се от две части. Ако ползвате Jomla, Wordpress и подобни CMS може да пусните и двете части в <div> на позицията в която желаете да се зареди банера, за всички други CMS трябва да пускате двети части отделно: Първата част на позицията в която желаете да се зареди банера, а втората част в корена на HTML кода на сайта, след <body> .
Подробна инструкция може да видите ТУК

Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Какви типове реклама има в социалните мрежи?

Днес много издатели все по-често питат: Къде е по-добре да вложа средства в реклама и да получа по-добър трафик?
Освен възможност да си правиш реклама в RTB self service на AdNow.com, като рекламирате своя сайт на другите сайти... може да получите доста голям обем евтин трафик от социалните мрежи.
Подробно чети ТУК
91.png
Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Здравейте искам да попитам горе долу колко плащате на клик на реклама от БГ ?
 
От: ADNOW.COM

Здравейте искам да попитам горе долу колко плащате на клик на реклама от БГ ?


За 22.04.2016 среден индикатор на eCPM беше 0,5$ .
Има сайти със 0,1$ eСРМ, също като и със 1+$, тъй като плащането се расчита индивидуално по еСРМ, и зависи от успешната позиция на рекламният блок, от конверсиите на сайта ви.
Средна цена за кликване беше 0,02 - 0,04$.
Не забравайте че Аdnow.com е рекламна мрежа която се позицианира на женски трафик и продуктите които са в рекламите с 85% са за жените. Директно от това завси успех на Вашия сайт и преходите му от нашата мрежа - целевата аудитория да е от женски пол и нейната активност.
Екипът винаги ще се радва да Ви помогне с това! След като си активирате сайта, напишете едно запитване за позициите и банерите и нашият екип ще Ви помогне да си направите хубав дизайн на банерите и ще ви даде съвет къде са най добрите позиции.

Поздрави Bg.AdNow.com
 
От: ADNOW.COM

Благодаря Ви за бързия отговор.Пуснал съм заявка за нашия сайт.
 
От: ADNOW.COM

Тези са изключително несериозни и некоректни... ползвам им услугите като рекламодател, заредих си акаунта с пари, пуснах си реклама, но кликове няма... писах на съпорта, който ми обеснява, че не съм си бил пуснал рекламата, след като му изпратих скрийншот, че е пусната, спря да ми отговаря вече 3ти ден... То бива бива ама...
 
От: ADNOW.COM

Тези са изключително несериозни и некоректни... ползвам им услугите като рекламодател, заредих си акаунта с пари, пуснах си реклама, но кликове няма... писах на съпорта, който ми обеснява, че не съм си бил пуснал рекламата, след като му изпратих скрийншот, че е пусната, спря да ми отговаря вече 3ти ден... То бива бива ама...

Здравейте tsunami,
Предлагами Ви по-жива подкрепа по skype: ivan.bulgary
Също за информация
Минималната цена е 0,019$/кликване, но се варира - ако повдигните цената дори и с 0,001$/кликване - до 0,02/кликване ще получите повече конверсия - повече кликвания. Можем да Ви препоръчами също, да бъдете по- креативни. Все пак паирите не си губите. Компанията се извърта до 10000 импресии бесплатно, до като не получите дори и 1 кликване. Ако не получвате нито 1 кликване, значи проблемате не в екипа и не е в мрежата. Така че да се заредите акаунта с 10$ не е основа на успешна рекламна компания, се като, трябва да имате предвид че Не Всички продукти добре се конвертират в мрежа с женски трафик.
Подробна информация и подкрепа ще се опитами да Ви пишим по skype.

Поздрави Bg.AdNow.com
 

Горе