ADNOW.COM

Тарикати
Не заслужавате да сте в този форум и да мамите точно тук колегите от форума!
 
Аз не мога да разбера AdNow на всички сайтове виждам на които съм виждал ваши реклами, виждам едни и същи реклами само. Едно яйце има, лицето на някаква жена и още няколко снимки. Усещането ми е, че от години имате само няколко реламодателя, които рекламирате. Това така ли е? Защо няма разнообразие и нови реклами?
 
И Adnow, и Mediavenus си плащат добре, даже повече от Adsense, стига да ги позиционирате добре. Аз съм доволен и от двете мрежи, плащат сравнително навреме и нямам проблеми :)
 
И Adnow, и Mediavenus си плащат добре, даже повече от Adsense, стига да ги позиционирате добре. Аз съм доволен и от двете мрежи, плащат сравнително навреме и нямам проблеми :)
Все така да се чува :) дано все пак не си промениш мнението след време
 
Ще Ви помолим да не обиждате, защото и ние сме много добри в това, но не го правим
Да разбира се, вие никога не обиждате!
А това че баннвате сайтовете на издателите си и не им плащате без да им обясните на чист български че да разберат, а не да гадаят какво точно имате предвид. Оо... това не е обида не ние не се обиждаме ни най-малко o_O Спрете да се подигравате с колегите от форума има доста от тях с големи сайтове в които са вложили труд и т.н!И искат да монетизират, а не да си губят времето!
 
За съжаление и аз съм разочарован от Аdnow !

Само като чуете името не ви трябва да се захващате с тях.....

Баннаха профила ми поради причина, че съм мотивирвал хората да кликват на рекламите ОМГ.....Сериозно ?... 40 клика за 17 дена аз съм ги карал да кликват по рекламата на сайта ми ? Не сте добре със всичкия си...

За деня сайта ми прави по 1500/2000 имперсии а в тяхната система отчело само 600 а рекламата е разположена в Header на всяка страница по сайта.

Аз като издател направо не ги препоръчвам на никого да ги ползва или ще отнесе някакъв бан за някаква измислена причина от тях или сам ще разберете защо доста хора спряха да ги ползват...........

Лъжат със имперсиите както и за кликовете а те тръгнали да ми говорят, че всичко си е било конкретно....

Но някой хора може да си кажат, че с правото съм отнесал банна и виновника съм си аз но хайде пробвайте и после дайте едно мнение тук в темата но преди това сложете си някаква статистиката да следите всичко ( кликванията на рекламите - имперсиите ) да разберете що за боклуци са....

Ползвам си от 5 месеца Google Аdsense и всичко си е екстра :)
 
Последно редактирано:
Благодаря за мнението. Аз от 5-6 месеца ползвам Adsense, но реших и друг да сложа. Първо сложих MediaVenus, но CTR вчера ми беше 1.23 и ми изписа на профила Rejected. Обяснение никакво, сега чакам и някаква руска принцеса да ми ожясни какво става по Скайп. Поради тази причина сложих Adnow, ама и тук работата като гледам е измекярска.
 
Да разбира се, вие никога не обиждате!
А това че баннвате сайтовете на издателите си и не им плащате без да им обясните на чист български че да разберат, а не да гадаят какво точно имате предвид. Оо... това не е обида не ние не се обиждаме ни най-малко o_O Спрете да се подигравате с колегите от форума има доста от тях с големи сайтове в които са вложили труд и т.н!И искат да монетизират, а не да си губят времето!
Здравейте, чрез системата ни може да напишете тикет с въпросa ви или да се свържете с мен чрез скайп : [email protected] и ще получите отговор на чист български език.
 
http://prikachi.com/images.php?images/307/9048307y.jpg
Нещо грешно ли правя или тези плащат толкова мизерно?
Здравейте, на този етап вие работите с нас на стандартна тарифа за клик. Препоръчвам ви да експериментирате с кодовете и да намерите най-подходящото място и визия за да повишите вашият CTR. Може да се се свържете с вашият мениджър за съвет, чрез системата или на скайп: [email protected]
 
Здравейте, уважаеми Издатели,
Екипът на АdNow ще посети „Online Marketing Rockstars Festival“ в Хамбург.

550_OMR17_Casey-Neistat.png


Скоро в София, България предстоят 2 интересни събития:
30.03- IAB Forum
31.03- Конференция Online Advertising

Скоро ще получите информация къде и как ще участваме и ще може да се срещнем лично.

Поздрави
AdNow LLP
 
Adnow плащаха много добре (2-3 цента на клик), но след първото плащане започнаха да плащат много мизерно... 0.5 цента на клик

9058930C.jpg
 
Adnow плащаха много добре (2-3 цента на клик), но след първото плащане започнаха да плащат много мизерно... 0.5 цента на клик

9058930C.jpg
Колега 2.63% CTR ще те баннат виж да оправиш процентите ако е възможно :(
 
Adnow плащаха много добре (2-3 цента на клик), но след първото плащане започнаха да плащат много мизерно... 0.5 цента на клик

9058930C.jpg
Здравейте, може да ме добавите в скайп за да ви кажа поради каква причина ви е намалена цената на клик
Skype : [email protected]
 

Горе