adrain - проблем

ST-1

Well-Known Member
Здравейте,
някой работи ли с тези "Убавци" ?
Проблема не е нищо ново, не успявам да вляза в профила си, дава грешка при изпращане на публикуваният им имейл, и има пари да се взимат.
Опитах да намеря друг начин за връзка с, но освен регистрация на фирмата къде е и на кой е друго като контакт немога да намеря.
 
https://adrain.bg/ , рекламна мрежа, плащат само на импресии.
6-7 месеца мислч, че работя с тях и до сега нямаше проблем. Интересното, е че рекламите си им стоят в сайта и опцията да кажем по някаква причина да сме прекратили взаимотношения без да знам отпада.
 
Пробвай с другата им форма нюз рейн - Телефон: 02/444 89 77, 0882 17 46 72, 0894 70 62 11, 0889 75 88 77
 
  • Like
Реакции: ST-1
Пробвай с другата им форма нюз рейн - Телефон: 02/444 89 77, 0882 17 46 72, 0894 70 62 11, 0889 75 88 77
И това не е, свързах се но пича отсреща каза ,че преди време е имало платформа както каза ти нюзрейн.
Тея двамата са били съдружници явно преди време. Нещо ме будалка тоя, защото фирмата от, която пращат пари не е и адрейн а е друга, където пак са съдружници. Май да си налея една чаша студена вода :D
 
как бе АД РЕЙН ООД и НЮЗ РЕЙН ЕООД са различни фирми. Първата е тръгнала с капитал от 100 лв 2016 година а втората със 100 000лв. 2012 г . 2 лица са свързани и с двете фирми но те през 2017 напускат втората и остават собственици на първата. Във ФБ Рекламна агенция AdRain има 1 последовател. Куул а ?
 
как бе АД РЕЙН ООД и НЮЗ РЕЙН ЕООД са различни фирми. Първата е тръгнала с капитал от 100 лв 2016 година а втората със 100 000лв. 2012 г . 2 лица са свързани и с двете фирми но те през 2017 напускат втората и остават собственици на първата. Във ФБ Рекламна агенция AdRain има 1 последовател. Куул а ?
Имат и друга фирма, в която са свързани и плащат от там. Абе факти ,че нещо се правим на луди. Отделно тъй като се регистрирах в adnow , преди месец с идеята това да е фирма ,която да плаща на импресии и да сменя тези, ако дадат по-добри условия разбира се, но какво се оказва... adnow след един месец видиш ли видели ,че има реклами на adrain , които всъщност пускали техни реклами и неможели да ми дадат оферта за CRM , а за СРС .
Общо взето както викаше бабами "си плюят у сурато" .

И adnow са същите измикяри, естествено след като ги понасрах ,че ми губят времето един месец с по два цента (долар) на клик отговор не получавам. Идеята беше да се докаже ,че им покривам условието за мин 200 000 импресии месечно за да получа оферта.

Скайпа, ама дали е актуален нямам идея.
Скайп не съм ползвал от 10 години сигурно, а и честно казано не очаквам нещо да се случи. До сега бяха изрядни горе долу с малко подсещане , ама ей на .
 
Здравейте,

Пишем ви от името на Ад Рейн.
Преди малко наш потребител ни изпрати темата и останахме изненадани.
Основния метод за комуникация е [email protected]
Платформата винаги е била коректна с потребителите си. Направихме проверка и няма заявена сума която не е изплатена.
Още повече платформата извършва плащанията си в рамките на 24 часа след заявка.
Вероятно потребител ST-1 не си е заявил сумата и поради тази причина не е направено плащане.
Може да се свърже с нас и на skype Office AdRain или live:.cid.250d1d8109de7bb6
и да изясним недоразумението.
В сайта на платформата на видими места е публикуван email адреса и е достатъчно потребителя да ни пише на мейла.
 
Вероятно потребител ST-1 не си е заявил сумата и поради тази причина не е направено плащане.
Потребител ST-1 както можете да видите не е могъл да си влезе в профила за да заяви сумата, по неизвесна за мен причина!
Ето пускам 3 имейла ,които ви изпратих + още незнам колко през контактната Ви форма.
Това е единственият начин за комуникация с вас. Този скайп няма къде да го открием , телефон няма , алтернативен имейл няма (Да не кажа ,че скайп ползвах преди 15 години, вече и непомня как ставаше)
След повече от 10 имейла и невъзможност за връска с Вас е нормално човек да реши ,че е пил една студена вода.
 
Супер, че проблема е решен. Сериозна компания ще излезнат. :) Само където не излизат за бранда си, но нищо, има време и за това. ;)
 
Какъв тип са рекламите, които пускат? В сайта им са споменали сериозни брандове, но рекламите техни ли са или някаъв средно стандартен шит? ОК съм да си нашаря сайта с Jack Daniels, не съм ок с магически билки за отслабване примерно.
 
Какъв тип са рекламите, които пускат? В сайта им са споменали сериозни брандове, но рекламите техни ли са или някаъв средно стандартен шит? ОК съм да си нашаря сайта с Jack Daniels, не съм ок с магически билки за отслабване примерно.
Всъщност сега е модерно за губички...от това, което гледам по някои сайтове.
 

Горе