Adsense вече не е добър избор?

От: Adsense вече не е добър избор?

За нишо ги нямате парите :D
адсенс хич не е пасивен доход, но все тая. Който знае как се прави, знае как се печелят луди пари от фейсбук и простотиите с вайрълите.
Хоби сайтовете са за хобити. :D
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Не мога да повярвам, че някои вади по 1000 евро на ден, но има супер много свободно време да разтяга локуми в тази тема... нелепо е...
Ако човек е такъв голям бизнесмен, едва ли ще тръгне да пише глупости и да убива време
темата ми заприлича на самохвалство от една друга тема ..."Самоделка"
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Много хора, които вадят много повече от хиляда евро на ден са писали в този форум. Лично познавам около 6-7 от тях, не пишат вече, защото се влиза в някакви спорове, в които те от години са победители, но видиш ли, има и по-светнати уебмастери, които им обясняват, че техния живот е фантазия, която не може да се случи наистина...
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Дай сметка да пусна парите за урока и да почвам и аз да вадя 1000 евро на ден да го еба
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Много хора, които вадят много повече от хиляда евро на ден са писали в този форум. Лично познавам около 6-7 от тях, не пишат вече, защото се влиза в някакви спорове, в които те от години са победители, но видиш ли, има и по-светнати уебмастери, които им обясняват, че техния живот е фантазия, която не може да се случи наистина...

Те много хора биха мислили и че човек, който има 20-30 милиона (минимум, не знам точно), не би пускал Ютуб клипчета, но има човек който го прави, казва се Dan Pena.

@kruxdoom аз съм супер продуктивен, не ми пречи от време на време да отделя 10 минути и да се позабавлявам допълнително с вас. :p

@uphero Бъзиках се за това, но мога да ти дам безплатни съвети при оптимизацията на кампании. Каквото и да съм правил, винаги съм имал ментор, не ми пречи и аз да помагам.
 
Те много хора биха мислили и че човек, който има 20-30 милиона (минимум, не знам точно), не би пускал Ютуб клипчета, но има човек който го прави, казва се Dan Pena.

@kruxdoom аз съм супер продуктивен, не ми пречи от време на време да отделя 10 минути и да се позабавлявам допълнително с вас. :p

@uphero Бъзиках се за това, но мога да ти дам безплатни съвети при оптимизацията на кампании. Каквото и да съм правил, винаги съм имал ментор, не ми пречи и аз да помагам.

Добре, аз не разбирам нищо от ФБ, адсенс и тн. Обаче имам желание да се науча, както и едни пари за инвестиция. Да речем $5000. Лично познавам човек в Бг, който изкарва 10000+ лв/месец от адсенс. Та, ти имаш ли идея как да стане? Ако да, пиши на ЛС. Естествено ще има и за теб, това е предложение за бизнес.
 
От: Re: Adsense вече не е добър избор?

Добре, аз не разбирам нищо от ФБ, адсенс и тн. Обаче имам желание да се науча, както и едни пари за инвестиция. Да речем $5000. Лично познавам човек в Бг, който изкарва 10000+ лв/месец от адсенс. Та, ти имаш ли идея как да стане? Ако да, пиши на ЛС. Естествено ще има и за теб, това е предложение за бизнес.

Кое дали имам идея как да стане, от адсенс нямам идея. Аз разбирам от директен маркетинг и да имам идея, не само идея ами и го правя.

А за бизнес предложението, не виждам смисъл за мен, тъй като ако сме партньори би означавало и аз да влагам доста време, предпочитам това време да си го влагам в моите си кампании. Но ако ти например си пуснал кампания за 500$, но си нямал резултат, но пък имаш дата, тогава мога да ти кажа къде най-вероятно ти куца кампанията и що не правиш пари, нямам против и безплатно да ти го кажа, но като съвет, не искам да се обвързвам в бизнес партньорство, където да те влача на гърба си, просто няма смисъл за мен, тъй като тези 5000$ мога да ги инвестирам и профита да е 100% за мен.

Междудругото къде е тоя мадсеасон ли кой беше и тоя горския, където ми спориха, че не можел човек да вади пари в БГ, вижте колко хора писаха в тая тема, че познават хора, които вадят над 10к на месец, горе писаха за 1000 евро на ден и така. И оная шматката, забравих и името, както и да е, нанананана аз печеля спора. :D
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Абе то и аз сега познавам един човек ама лично добре го познавам дето вади по 1 милиард на месец, ама не е удобно да споменавам името му, ама видиш ли аз съм виждал платежните от адсенс ….

С такива анонимки всеки може да каже каквото си иска. Тези които твърдят нещо е хубаво да подкрепят думите си с факти. Дайте да видим сайт, дайте да видим фирма да направим ресърч дали е истина, дайте нещо освен думите ви. Дайте да видим това чисти пари ли са или това е оборот а дневно печели по 1лв чиста печалба.

Аз не чакам доказателства, защото такива няма само празни приказки, които ги чета по форума… и освен да надъхват новобранците според мен файда от такива самохвални истории няма.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Дайте да видим сайт, дайте да видим фирма да направим ресърч дали е истина, дайте нещо освен думите ви. Дайте да видим това чисти пари ли са или това е оборот а дневно печели по 1лв чиста печалба.

Ти сериозно ли? Няма нормален човек, който да си покаже печелившия сайт.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

click.jpg

Алабамче, добър ли съм с фотошопа? И много ясно, че трябва да се надъхваме помежду си. За това е форума.

Тоя клик не знам как стана, но е факт. Отдавна беше, ама си го пазя за спомен.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Здравейте приятели, гледайки отстрани реших и аз да се включа в темата с един коментар само ;)
Който мисли, че адсенс не е добър избор и му е ненужен адсенс акаунта си и просто ей така седи и прах събира, нека ми пише на лично съобщение. Бих му купил адсенс акаунта на добра цена, само ако е верифициран и поне на повече от годинка. ;)
Така че очаквам вашите оферти!
 
От: Adsense вече не е добър избор?

click.jpg

Алабамче, добър ли съм с фотошопа? И много ясно, че трябва да се надъхваме помежду си. За това е форума.

Тоя клик не знам как стана, но е факт. Отдавна беше, ама си го пазя за спомен.

От коя държава е?
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Не знам, не помня. САЩ или Англия.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Така и така става въпрос за Adsense, да попитам най-висок CPC за кои държави и достига ли някъде до 0, 50 на click ?
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Белите англоговорящи - Англия, САЩ, Австралия, там са най-скъпите кликове.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

типично по български се плюете и всеки се прави на по-голям разбирач от другия ,а такива хора като мен ,които не са се занимавали с това и искат да понаучат нещо в крайна сметка остават разочаровани
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Има достатъчно теми във форума, от които можеш да научиш нещо. Използвай търсачката :)
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Хмм, на мен защо ми се струва, че скандинавските са най-скъпи
Може, таквиз люде рядко срещам :)
 

Горе