Adsense в немски и френски сайт?

r.ivanov

New Member
Здравейте,

Интересува ме някой има ли наблюдения върху adsense в сайтове на немски или френски език. Останах с впечатление, че повечето хора тук поддържат англоезични сайтове, та за това ме интересува дали някой може да направи сравнение в доходността.

Поздрави :)
 
От: Adsense в немски и френски сайт?

Удри и се не бой. То си зависи от тематиката на сайта, ама от мойте разнообразия - сега погледнах за Германски кликове - имам хубави 2 еврови кликчета. От Френските по-слабо - до 80 цента макс съм имал.
 
Доколкото съм запознат Немския пазар е доста дащен....или казано по друг начин - имат много рекламодатели онлайн. За франсетата не знам, но специално за Германия (не с адсенс, а с афф.) знам, че са си доста развит онлайн пазар. Дори мисля, че повече от другите в Европа. Ето нещо интересно: https://coolicehost.com/ip-locations.html - истина е, защото са събиране от достоверни източници. Предполагам ще растат все нагоре.
 
От: Adsense в немски и френски сайт?

Ако сайта на френски е развит в точната ниша CPALEAD е твоя сайт, имам доста добри всекидневни лийдове по 28 долара, ако има добра конверсия ще забравиш, че Адсенсе съществува въобще ;)
 
От: От: Adsense в немски и френски сайт?

Благодаря ви за инфото ...

Става въпрос за startup проект - информационен портал. Започвам разработката му и тъй като се чудя в коя посока да се насоча, реших да събера малко насърчаващи мнения преди това.

Поздрави :)
 
От: От: Adsense в немски и френски сайт?

Ако сайта на френски е развит в точната ниша CPALEAD е твоя сайт, имам доста добри всекидневни лийдове по 28 долара, ако има добра конверсия ще забравиш, че Адсенсе съществува въобще ;)

Това CPALEAD още ли е модерно и CPA офертите като цяло. Преди само ги бях слагал на едно сайтче изкарах някаква трицифрена сума и после нямам идея що ги оставих и чак от твоя пост се присетих за CPA офертите като цяло :D Можеш ли да ми кажеш дали вървят по информационни сайтове примерно на тема- как да прекопая лозето, с какво най-удобно да строша главата на съседа .... просто за сайтове даващи информация за нещо (блогове насочени към adsense).
 
От: От: Adsense в немски и френски сайт?

Можеш ли да ми кажеш дали вървят по информационни сайтове примерно на тема- как да прекопая лозето, с какво най-удобно да строша главата на съседа .... просто за сайтове даващи информация за нещо (блогове насочени към adsense).

Това ме вълнува и мен главно, както и алтернативи на адсенса за тамошния пазар (някакви афф примерно). Няма да се копа лозето в сайта, но за интериор ще иде реч.
 
От: Adsense в немски и френски сайт?

Ако имаш някаква ценна информация просто можеш да я заключиш
 

Горе