AdSense за емисии

Izida

New Member
Здравейте, днес видях нова (за мен, а може би и за останалите) опция в AdSense - AdSense за емисии.
Някой може ли да каже нещо повече по въпроса?
 
От: AdSense за емисии

А къде го гледаш това? Аз имам само "AdSense за съдържание" и "AdSense за търсене Подобрена!"
 
От: AdSense за емисии

Честно, преди малко го имаше, но сега изчезна.
Защо не копирах страницата!!??
 
От: AdSense за емисии

Изи е хакнала Г :)
 
От: AdSense за емисии

Аз обаче я хванах.

Някой ако знае подробности да разясни ако може.Дали не е това високо платената реклама за която се говореше последно време?

На пръв поглед май ще е подходяща най-вече за блогове.
 

Прикачени файлове

  • emisii.JPG
    emisii.JPG
    70.4 KB · Преглеждания: 52
От: AdSense за емисии

Мерси, biaaro! Доказа че не съм луда! Явно само са тествали!
 
От: AdSense за емисии

Ще бъде адсенс за РСС. Мисля, че проблогъра (problogger.com) беше от бета тестерите и беше писал нещо по въпроса.
 
От: AdSense за емисии

В момента AdSense за емисии е активно!


wow да!!! Изи как се ползва? и за къде му е мястото? какво е? :D
 
От: AdSense за емисии

Ако някой вече го е направил и си вижда рекламите в сайта нека пусне линк и по-подробно обяснение как става целия процес.
 
От: AdSense за емисии

@geovisio ще се радваме, ако споделиш малко повече инфо какво си направил за да го подкараш.

Аз лично ти благодаря предварително.
 
От: AdSense за емисии

Нека тези, които са направили първите стъпки, да споделят опит!
 
От: AdSense за емисии

adsense for feeds, това трябва да е
аз го имам и мога да създам някаква реклама, обаче бутона "save" най-отдолу не ми е активен, не знам защо...така че все едно го нямам

ПП.разбрах защо...трябвало най-отдолу (има там един активен текст като се кликне)..да си добавя URL-то на блога... в един отделен прозорец се отваря и после се активира и този бутон
пише че рекламите няма да се появят веднага, а най-малко след 10 минути

PP2. появиха се реклами на една от страниците, само че са оформени по друг начин, не като моите. Като ги създавах имаше възможност да избирам аз ли да им определям визията или да оставя на Г да реши. За щастие това може да се промени от редакция на adsense for feet, в профила в адсенс.
 
Последно редактирано:

Горе