Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

tihomir_wwf

Member
Здравейте,

ползвам adsense от 2-3 месеца, до скоро много малко импресии имах, но от няколко дни май потръгнаха малко нещата. Обаче, още не съм получил писмо на адреса си от google за потвърждение, интересуваме:
- Кога се пращат тези писма (на определен период от създаване на акаунта или до достигане на някава сума) ?
- Ще получа ли примерно e-mail, 4е ми е пратено такова писмо ?

Thanks in advance и успешен бизнес по празниците :)
 
От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

колко отдавна
докато дойде от usa писмото.. ше мине бая вода.. а може и да се удави по пътя
 
От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

извинявам се на всички (аз съм тъп), оказа се до преди седмица съм имал $9.46 във сметката :) ... последната седмица има някакво раздвижване(само от вчера имам $8.15)

Мерси още веднъж за всички отговори, ще чакам Adsense PIN от Дядо Коледа :)
 
От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

И аз чакам писмо, 1 месец мина откакто поисках да ми пратят, после поисках преиздаване, и още чакам
 
От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

~10$ . моето го пуснаха на 9 и нещо. дойде за месец. не се шашкайте празници идват!
 
Re: От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

~10$ . моето го пуснаха на 9 и нещо. дойде за месец. не се шашкайте празници идват!
как разбра че на 9 и нещо са го пуснали?
 
От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

сега хората си пращат картички и други глупости нормално е да се изгуби по трасето или да закъснее
 
От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

Като го изпратят и ти пишат в акаунта че е изпратено. Моето като направих $20-30 някъде го изпратиха и след около месец дойде.
 
От: Re: От: Adsense кога праща писмо за потвърждение за адрес

как разбра че на 9 и нещо са го пуснали?

Е как разбрах - имах 9 и нещо долара и видях, че плащанията ми са спряни и са пуснали писмо с пин кода.
Това е...
 

Горе