AdSense липсващо плащане - септември 2011

nokep

Member
Здравейте,
Към края на юли имам баланс по-голям от 70 евро колкото е минимумът им за изплащане на комисионни, но до момента така и не излезе плащане. Дори липсват и постъпленията за август, а ми пише, че следващото ми плащане ще е на 1 октомври?!? Някой има ли идея каква може да е причината и евентуално към кой мога да се обърна защото не видях никъде и-мейл на съпорт или нещо такова.
 
От: AdSense липсващо плащане

Ами ако е 1во плащане има вероятност да - да ти ги платят другия месец на куп.При мен така стана - минах 70 и следващия месец ме изпуснаха,след това накуп със следващия и от тогава всеки месец редовно.
 
От: AdSense липсващо плащане

В историята на плащанията какво пише?
 
От: AdSense липсващо плащане

Някой път 70 евро са по-малко от 100 долара спрямо курса на който изчисляват. Адсенс плащат на 100 долара и ако изчислено евро долар не мине 100, може и да пропуснеш. Мисля че е това...
 
От: AdSense липсващо плащане

Да де ама в края на юли имам 139 евро което 100% е 100 долара, а пак няма плащане излязло и до момента ...

Да, това го пропуснах... Изчакай до след 10-ти. Май до тогава смятаха и виж какво ще стане.
 
От: AdSense липсващо плащане - септември 2011

Пичове, днес е 12.09. статистика и плащане за Август продължават да липсват, въпреки че ако гледам детайлната справка за месеца си има приход и всичко е ок. По това време точно ме караха да си сменя е-мейла с който се логвам защото същия позваше гмейл платформата за уебмейл и имало проблем. Дали това може да има влияние и ако не някой знае ли на кой е-мейл да пиша или на кой телефон да се обадя за да разбера какво се случва с моя акаунт. Благодаря предварително!
 
От: AdSense липсващо плащане - септември 2011

Щом си извършвал някакви промени , най вероятно е това проблема.Според мен - бачкай си и си изчакай другия месец!
 
От: AdSense липсващо плащане - септември 2011

И аз имам същия проблем никога не са ме пропускали, но за септември така и не получих плащане. И друго нещо забелязах в gmail са ми пратили, че са направили плащане, но в адсенс панела за септември няма никаква информация за превод.
 

Горе