adsense не ме удобрява

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Адсенсе не ме одобрява , пише недостатъчна информация или адрес на уеб страницата.. а всичко си е точно.. някой може ли да ми каже как да ги накарам да ме приемат..
 
От: adsense

Може би линка от подписа му - ЦЪК

Ако е този гледам, че е на ВП. Продавай с друг темплейт, малко сбий статиите (направи ги така, че да има "Read more") и кандидатствай отново след това. Попълни колкото се можеш повече информация и им прегледай отново правилата за одобрение
 
От: adsense не ме удобрява

Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:
- Адресната информация е неправилна, непълна или не е предоставена

---------------------

Допълнителни подробности:
Адресната информация е неправилна, непълна или не е предоставена: Установихме, че предоставената в молбата Ви информация за профила е неправилна, непълна или липсва.

Всички молби трябва да включват валиден и пълен адрес, на който можете да получавате поща. Ако кандидатствате за фирмен профил, също трябва да предоставите пълно име на лицето за връзка. Важно е тази информация да бъде въведена правилно, тъй като плащанията ще бъдат нареждани на името на бенефициента и чековете, ако се предлагат за държавата Ви, ще бъдат изпращани на името и адреса за контакт, посочени в молбата Ви.
 
От: adsense не ме удобрява

Еми проблем e с адреса ти, кое не си разбрал :)
Домашния ти адрес, за предпочитане по лична карта :))
Само не ми е ясно как реши, че става въпрос за URL????
 
От: adsense не ме удобрява

Кой е по точния проблем като съм попълнил данните правилно, да не трябва на кирилица да се пишат? пиша си улица номер, град пощенски код държава.. двете имена..
 
От: adsense не ме удобрява

Не мога да ти кажа какъв е проблема, но пише, че това е проблема, освен да си пуснеш адреса тук да видим :)
 
От: adsense не ме удобрява

А и махни това "Sample Page" от сайта си и му инсталирай някоя по стегната безплатна тема. Ще изглежда малко по-добре...
 
От: adsense не ме удобрява

Деба майка му деба , всичко си попълвам правилно , защо не все ми вика че адресната информация е непълна неправилна или липсва... пиша си както си е, както навсякъде пише..
 
От: adsense не ме удобрява

При мене нямаше проблеми, адреса е на латиница попълнен.
Улица номер
пощенски код
град
 
От: adsense не ме удобрява

Е най накрая май са ме одобрили на половина.. сега какво следва да чакам ли някъв код нещо или вече няма такива екстри?
 
От: adsense не ме удобрява

Е най накрая май са ме одобрили на половина.. сега какво следва да чакам ли някъв код нещо или вече няма такива екстри?

искаш да верифицираш акаунта ли ?

това става чрез получаване на код по пощата

аз преди бях искал но много ме забавиха... писах им мейл
 
От: adsense не ме удобрява

Почти 24 часа минаха , кога да очаквам да ми активират рекламите бее, ако трябва дайте да емайл на съпорта да пиша
 

Горе