Adsense проблем-спешно

Ella

New Member
Здравейте,забелязах,че хората тук са много учтиви и си личи,че разбират ,за това реших да се обърна към вас.Значи такааа
Имам си гугъл адсенс ,всичко ок ,не ми върви много ,но то си е по моя вина ,това е отделна тема.Проблема е,че днес се натъкнах на някакъв online cash success kit ,който беше $1 за шипинга ,само ,че след като с глупавата ми,малоумнанаивна главица си дадох данните на картата ми се изписа едно съобщение,че това е само трайъл за два дни + още някакъв безполезен трайъл за 7 дни , а след това по 50$ на месец,но не мисля ,че си заслужава.Опитах се да го cancel но пише ,че трябва да се обадя на някакъв американски номер :(.Някой има ли идея какво е това и какво мога да направя или да отида в банката и да им кажа да ми спрат сметката :( Уфф,ама това ще ми е за урок да се науча да чете между редовете :((Благодаря
 
От: Adsense проблем-спешно

Просто отиди в банката и си затвори сметката или поне занули салдото (т.е. гледай да останат под $50 в картата). Не е проблем да си изкараш нова карта, освен ако не е някаква по-специална.
 
От: Adsense проблем-спешно

Ако не се лъжа за всяка карта Visa можеш да канселираш подобни месечни плащания. Просто попитай в банката.
 
От: Adsense проблем-спешно

просто смени номера и cvv номера...но да е на същата сметка..1 седмица работа.
 
От: Adsense проблем-спешно

просто смени номера и cvv номера...но да е на същата сметка..1 седмица работа.
Е то дали ще смени CVV-то или ще си вземе нова карта е все едно.
Най-добре с нова.
 
От: От: От: Adsense проблем-спешно

не не е...при това положение си запазва сметката.
Е то и иначе си я запазва.
Случвало ми се е да ми откраднат дебитната карта, обадих се по телефона и ми издадоха нова с различен номер към старата ми сметка.
 
От: Adsense проблем-спешно

Можеш да си изкараш втора карта на същата сметка, а първата да и сложиш забрана за онлайн разплащания. Или да я блокираш/закриеш.
 

Горе