Adsense се изгаври с мен!

От: Adsense се изгаври с мен!

pst - винаги ли си бил с такъв трафик? Отскоро ли имаш такъв голям трафик от фейсбук?
Забелязал съм, че от гугъл показват по-читави реклами на тези, които идват през търсачката. И е нормално, да си въртят скъпи реклами на сайтовете, които "им харесват".

Ами, сравнително от скоро, да. Но самият сайт от както е пуснат, трафика идва само от фб, в началото също си беше от фб трафика и на 20 уникални си паравеше средно 100 евро, а сега от две седмици насам 4-5 пъти по малко пари прави за същият трафик.
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Малеее казвай нишата...... :lol:
20 уникални си паравеше средно 100 евро
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Но самият сайт от както е пуснат, трафика идва само от фб, в началото също си беше от фб трафика и на 20 уникални си паравеше средно 100 евро

Тук вече се изгаври с всички, а смятам и цялата тема за подигравка: с 20 уникални да правиш 100 евро? :lol:
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Ми не знам, не го е написал, едно пише а друго има предвид... .
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Ми не знам, не го е написал, едно пише а друго има предвид... .

Прочети първия пост в темата. Там обяснява колко е правил преди и колко са намалели сега. Как може да предположиш , че с 20 уникални ще направи 100 евро...
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Твойто на ли мърда и се движи из тиквата само Боко , Боко :lol:
Човека има предвид 20 к уникални .... размърдайте си сивото вещество...
 
От: Adsense се изгаври с мен!

:) Мдаммм специално подготвена е, по наша рецепта :)
Това някаква шега , на която се смеете в твоя край ли е ?
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Прочети първия пост в темата. Там обяснява колко е правил преди и колко са намалели сега. Как може да предположиш , че с 20 уникални ще направи 100 евро...

Чел съм първото му мнение, даже и му писах на лично да му видя сайта и да му помогна - нямаше никаква реакция от него. А в това мнение е написал ясно, черно на бяло "и на 20 уникални си паравеше средно 100 евро".

Как мога да предполагам нещо, след като той е написал ясно друго?
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Абе, какво се занимаваш с тея промити мозъци бе брат, остави ги да си лаят, те и без това друго не могат.....
Чел съм първото му мнение, даже и му писах на лично да му видя сайта и да му помогна - нямаше никаква реакция от него. А в това мнение е написал ясно, черно на бяло "и на 20 уникални си паравеше средно 100 евро".

Как мога да предполагам нещо, след като той е написал ясно друго?
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Хай, като ме стигнеш пак ми пиши, няма грижи направи 500 000 поста ;)
Може да броим и полезните, ако искаш?
Трупаш стабилно , едно след друго ... лай си лай си :D
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Малеее казвай нишата...... :lol:

Пусни един фен сайт на ПП ГЕРБ и вервай ми не от 20, а от 10 посещения ще изкарваш към 100тина евро! :)
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Човек да не допусне грешка, 20к имах предвид, за недоразбралите :)
 
От: Adsense се изгаври с мен!

То, ако ставаше така до сега Бърни да е станал Мрк Зукербък ;)
Пусни един фен сайт на ПП ГЕРБ и вервай ми не от 20, а от 10 посещения ще изкарваш към 100тина евро! :)
 
От: Adsense се изгаври с мен!

Човек да не допусне грешка, 20к имах предвид, за недоразбралите :)

Аха, 20к. Друг път пиши по-внимателно, а ако видиш грешка я поправяй, че стават недоразумения, за една неправилно поставена запитайка са убивали!

Иначе относно темата ти - смятам, че трябва да се промени на: "Изгаврих се с Адсенс!"
Колегите ти казаха - това, което си направил не само, че не е на границата, но и си я преминал, очаквай бан от адсенс, просто това което си направил не е нормално. Внимавай, защото Адсенс ще те прекара през сито и може да те изхвърли от програмата.
 

Горе