Adsense с фалшиви лични данни

Welder

Active Member
Може ли да си отвориш Adsense акаунт с фалшиви лични данни (адрес и име)?
Има ли начин безпроблемно да си получаваш парите ако си дал фалшиви данни?
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Ако имаш фалшива лична карта, що да не може :-o
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Какво ти пречи да се регнеш с твоето си име и друг адрес
Все пак имената се повтарят и western union гледат само име и фамилия + данните за превода, които ти идват от акаунта
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

А превод чрез PayPal? Искам да уточня, че става въпрос за акаунт, който ще е с канадски адрес.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

От кога адсенс плащат с пейпал, че не съм разбрал?

Въпроса ти смърди, също и цялата тема. Сети се сам защо.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Какво ти пречи да се регнеш с твоето си име и друг адрес
Все пак имената се повтарят и western union гледат само име и фамилия + данните за превода, които ти идват от акаунта
Е, нали от банката или клона на wu ще му копират личната карта като ги взима :)
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Фалшиви лични данни, теглене на пари.... Пичове в какви схеми се забърквате? Това е форум за онлайн бизнес, не за онлайн измами.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Хващаш някой ром и го регваш в адсенса,после ходите 2мата за ръка да си теглите парите ;) :D
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Така и така има тема за адсенс искам да питам може ли с пълномощно да се теглят парите ?
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Съмнява ме.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Относно сканирането на картата - надали банките пращат копие от сканирането на адсенс

Според мен човека иска да си открие втори адсенс - което не е позволено принципно, но не е невъзможно
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Как на друго име,кой ше получава кинтите?Трябва да е майка ти,баща ти,сестра ти или брат ти :).А за адреса пак не става,нали ти идва писмото там като направиш 10$.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Някъде бях чел, че за САЩ и Канада плащали с PayPal. Както и да е... явно източника е бил недостоверен.
Мислите ли че ще има проблем да отворя два акаунта с едно и също име, но на различни реални адреси?
Какво се случва ако дам адрес на фирма, който е различен от адреса ми на документа за самоличност?
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Защо не го направиш по-просто - примерно не обереш банката? :p По същество ще е същото т.е. ще изтеглиш едни пари с фалшиви лични данни! :lol:
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Има разлика. При тегленето на чужди пари с фалшиви лични данни има пострадал - собственикът на парите. Когато си теглиш своите собствени пари (заработени с честен нелегален труд) с фалшиви лични данни няма пострадала личност.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Добре де, стана ясно, че трябва да се дадат реални данни. Но не разбрах дали би имало проблем, ако посоча адрес на фирма а не личния ми адрес, който е в документа за самоличност. Искам да подчертая, че адреса на фирмата си е абсолютно реален и няма да има проблем, там да получавам кореспонденцията от Гугъл.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Адреса им е необходим само за да ти изпратят кода за активизация.Може да не е същият като от личната карта.
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Ебати в какви филми се вкарвате за 10 $ месечно :lol:
 
От: Adsense с фалшиви лични данни

Колега недей така,някой печелят милиони защо да не печелим и ние. Другите да нямат по 6 ръце и 3 мозъка :D
 

Горе