Adsense, EasyTrader кои други стават?

diavolo_vam

New Member
Здравейте, това ми е първият пост и съответно нова тема. Искам да ви попитам други PPC освен гореспоменатите, които да са читави. Пробвах ги и двете, от adsense нищо немога да спечеля, а от easytrader ме изхвърлиха. Сайта ми е с доста малко рейтинг и ще го махам (200-300 уникални на ден), сега ще пускам нов, който според мен ще се радва на интрес, защото е на много интересна тема. Някакви стратегии, но на по-прост език, защото прочетох доста теми и подщи нищо немога да разбера. И как бих могал да спечеля някой да рекламира при мен на импресии, не на клик? Мерси предварително.
 
Добре си дошъл тук, и да си изкарваш добре, ей.
Филип каза:
За какво са те изхвърлили за хвърлили от EasyTrader?
и Да, интересен въпрос? Има ли причина да са го направили? Аз нямам мнение по въпроса, при мен е афилиейт програмите. Другите ще дадат повече инфо от опита си.:)
 
diavolo_vam каза:
.....подщи.....

е такава дума досега не бях виждал :shock:
иначе и аз искам да попитам алтернатива на адсенс и нещо което плаща на импресии... ако ще и 2$ да е... (знам че това е най-ниското заплащане за 1000 импресии..)
 
Moko каза:
... ако ще и 2$ да е... (знам че това е най-ниското заплащане за 1000 импресии..)
тук не си познал колега ;)
Между другото, и аз бих попитал защо са те отхвърлили изитата? Предполагам сайта ти е с БГ трафик и затова си ги използвал тях нали? Мисля, че другата ти алтернатива е Неоген, но не мисля, че там ще имаш някакви особени приходи. Аз лично засега работя с гугъл и изи трейдър и мисля, че постигнах някакъв баланс. Въпроса е да експериментираш докато нагласиш нещата в твоя полза.
 
http://www.pay-ads.com
плаща на импресии и плаща наистина в е-голд и пайпал
автоматично без поискване
$3.50 на 1000 импресии
аз съм получила оттам цели 40 цента, но почти не рекламирам
ти може би ще изкарваш повече
 
Филип каза:
Имаш изработени 40 цента или платени 40 цента?

платени в e-gold на няколко пъти, но както казах аз почти не
им промотирам страницата
 
Филип каза:
Т.е. нямат минимум на плащанията значи. Мерси за инфото.

ами минимумът е 1 цент,
в акаунта си можеш да посочиш обаче дали да ти плащат на 1 цент или на 10 цента събрани, или на 1 долар
 
ами аз не разбирам от тия програмни редове , които са написани какво означават
сайтът плаща наистина за импресии,
но ако не ви харесва или правят нещо нередно
или използват някакви непозволени методи
не го слагайте кода им в сайтовете си
 
Еми махнаха ме, заради "Злоупотреби". Имах по 200-300 уникални към 2000-3000 презареждания на ден и към 20 клика (CTR-то ми беше под 1%) и така. Показаха ми некви IP-та дет се повтарят и ми викат, че аз съм ги бил накарал да кликат. Ако злоупотреба е да си сменя хостинга с този хостинг, на който съм сложил рекламен банер, явно злоупотребявам. А този сайт pay-ads какви са одзивите, освен момичето, някой друг взимал ли е някой лев от тях? Защото 3,5 долара за 1000 импресии повече ме устроива отколкото PPC.
 
nik0la каза:
Moko каза:
... ако ще и 2$ да е... (знам че това е най-ниското заплащане за 1000 импресии..)
тук не си познал колега ;)
Между другото, и аз бих попитал защо са те отхвърлили изитата? Предполагам сайта ти е с БГ трафик и затова си ги използвал тях нали? Мисля, че другата ти алтернатива е Неоген, но не мисля, че там ще имаш някакви особени приходи. Аз лично засега работя с гугъл и изи трейдър и мисля, че постигнах някакъв баланс. Въпроса е да експериментираш докато нагласиш нещата в твоя полза.
ами колега виж сега, сайта наистина ми е с БГ трафик, все пак е за футболни прогнози и доста лесно го рекламирам, даже вече мисля че постигнах една бройка от редовни хора... Не повече от 150-200 импресии на ден (в най-добрия случай) , но и за това съм помислил... Скоро ще се въртят повечко импресии ;) Та... Сайта ми е с БГ трафик, но това е причината да ме отхвърлят от widgetbucks.... Причината поради която Гугъл не ме одобриха е че блога ми според тях, е с хазартна насоченост и аз едва ли не ви опирам ножа в гърлото да залагате, щом влезете в сайта :) (нали... влизате и един поп-ъп се показва - един циганин с нож и вика "братчето ми залагай или ща та заколвам!" :lol: )
Според мен импресиите са добро нещо... Ако имате сайт с по 1000 уникални на ден, защо да чакате 5 човека от тези 1000 да ви цъкнат, като може на сигурно да ви навъртят трафик.. Пък и ако тия 1000 човека ви навъртят 3000 импресии ? Не е ли по-добрия вариант?
Сега ще пробвам тоя сайт с импресиите и ще видим, фалшименто ли е не е ли....

P.S

- Accept United States,Canada,Australia,West Europe Traffic
- We Count Per IP Every 24 Hours !
да ме хванат за ...
1. Не приемат източно европейски трафик
2. плащат на уникални посетители ....

даеба адсенса...
 
Moko, за теб може да е на длавера да ти плащат на импресии, но запитвали ли си се дали на рекламодателите им е на далавера? За да получиш пари за импресии в БГ ще трябва доста да се потрудиш да се позиционираш на пазара ;)
 
nik0la каза:
Moko, за теб може да е на длавера да ти плащат на импресии, но запитвали ли си се дали на рекламодателите им е на далавера? За да получиш пари за импресии в БГ ще трябва доста да се потрудиш да се позиционираш на пазара ;)
човече... когато сайта ти се разрастне дотолкова че искаш да е още по-популярен и хвърлиш пари за реклама ти не знаеш как се пръскат тия пари!!! Дали с нереални кликове, дали с нереални импресии !!! Ти си ги вложил и очакваш нещо....
Я ми кажете сега някой от Easytrader или Neogen пари прави ли, че аз няма какво друго да сложа на сайта :?
 
Имам чувството, че никога не си чел за интернет реклама и рекламни кампании като цяло.

Популярните системи за рекламодатели таксуват на кликове, защото се спестява изключително количество средства от реклама. Рекламодателите ги интересува в какво тези пари ще бъдат инвестирани и какъв ще бъде резултатът от инвестицията. Ако някой търси да популяризира сайта си без комерсиална цел, то това са 5% от всички интернет рекламодатели. И наистина няма да намериш глупак, който да инвестира огромно количество пари в нищото, без да проследи резултатите.
 
Oт easytrader няма голяма оферта, ако сайта ти е малък, в случая като теб. Аз навъртях 20лв. и ме махнаха, без да взема и стотинка. Пробвай с някоя друга.
 
diavolo_vam, за едни няма за други има. Виж ако измекярстваш рано или късно ще си останеш сам със себе си. За мен лично работи както гугъл, така и изитрейдър, един месец едното дърпа повече, друг по-малко. Въпроса е да се нагодиш към предлагането. А ще се отнася до импресии - не вярвам да успея скоро да убедя някой да ми плати. Едно преимущество за изитрейдър е, че можеш да въртиш реклами на Goldenpages например, което веднага рефлектира на репутацията на сайта ти. Искам да подчертая, че моя сайт е изцяло с БГ трафик 8)
 

Горе