Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

bad_boy

Member
Днес видях че гоогле предлагат нов начин за плащане Western Union Quick Cash. Моля тези който разбират английски да напишат точно за какво става дума, в смисъл как можем да си вземаме парите чрез новата разплащателна система и какви ще са таксите /разходите/.

Благодаря предварително!
 
Разходите те ще ги определят, но това е перфектен начин за плащане :) С две думи казват ти един номер например 546512324675 и ти отиваш с него и личната карта в някое бюро на WesternUnion(в повечето банки и чеинджове ги има) и като ги кажеш ти дават на рака колкото пари са ти пратили от Гугъл:) Обикновенно един такъв трансфер струва около $15-30, но незнам тези разходи от нас ли ще се поемат или от Гугъл.

P.S. Можеш ли да дадеш линк къде си го видял?
 
Това е добър начин да си получиш парите ако се спеелил за месеца, примерно $1500. За publishers, който са направили примерно $150 е кофти защото ти изяжда значителна част от парите, за комисионна за превода.
 
Егати и скапаната работа, че то от сто долара като ми вземат 30 за превода, за мен к`во остава? Е тея банки се уляха с тея такси...без коментар направо нямам думи.
 
bad_boy каза:
Егати и скапаната работа, че то от сто долара като ми вземат 30 за превода, за мен к`во остава? Е тея банки се уляха с тея такси...без коментар направо нямам думи.
Абе незнам за процентите, ама знам, че не работи тая опция. Вчера я пробвах. За момента връща "Невалиден избор" :)
 
защо не си откриете просто разплащателна валутна сметка в някоя банка (първа инвестиционна препоръчвам) и там да ви превеждат парите. хем лесно, хем без такси. аз правя същото с банка в европейския съюз, но откак сме в ЕС преводите и до български банки (с малки изключения) са без таксуване.
 
Такива са обикновените тарифи. Аз предполаг , че за Гугъл ще има някаква отстъпка, така че може би на нас ще ни взимат около $10. Все пак ще очакваме да напишат за какво става въпрос :)
 
Tsanko каза:
Такива са обикновените тарифи. Аз предполаг , че за Гугъл ще има някаква отстъпка, така че може би на нас ще ни взимат около $10. Все пак ще очакваме да напишат за какво става въпрос :)
Явно функцията още се разработва защото наистина пише невалидно действие или нещо от сорта. За това сигурно все още не е готова функцията. Вероятно ще бъдем оведомени когато функцията е готова!
 
Are there transfer fees or charges? According to a post here by a member of the Google Adsense Team, Adsense payments via Western Union are FREE.

Виште това . Маи ще е безплатно:)
 
vagon каза:
Are there transfer fees or charges? According to a post here by a member of the Google Adsense Team, Adsense payments via Western Union are FREE.

Виште това . Маи ще е безплатно:)
Ако е безплатно ще забравя изобщо за чекове.
 
Бeзплатен обяд няма нали знаеш, а и сега четох България никъде не фигурира в страните в които е възможен WU трансфер, според мен нещо са пропуснали от google, и преди им се е случвало да де появяват по акаунтите опции дето не са за нас, просто някой не е догледал.
 
Надявам се да предоставят тази опция, че днес ходих до ПИБ да си осребрявам чека и ми казаха, че чековете се осребряват за 45 работни дни :? . Надявам се, че ще събера някоя и друга пара за нова година :d .
 
Tsanko каза:
Такива са обикновените тарифи. Аз предполаг , че за Гугъл ще има някаква отстъпка, така че може би на нас ще ни взимат около $10. Все пак ще очакваме да напишат за какво става въпрос :)
ти гледай да не стане престъпка , че тогава лошо :lol:
"Цената за прехвърляне до 3000$ е 15$ , но тъй като Вие сте абонат на Гугъл, за Вас има специална такса от 29.98$ " :lol:
 

Горе