Adult hosting

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Замислям се да вляза в изцяло нов сектор, някой занимава ли се с адулт контент? Носи ли хубав трафик? Какъв хостинг ползвате , търся нещо евтино за да тествам.. всичко ще е автоматично с някакъв бот ще се тегли контент от други известни сайтове и ще се поства в сайта... дали си заслужава може ли да се монетизира трафика? Проблем с властите? макар че всичко ще е легал и всичко ще е embed кодове..
 
Повечето американски хостинги вършат работа.

Може да се монетизира. С чужд контент не си заслужава.

Като цяло идеята ти е тъпа и без потенциал.
 
  • Like
Реакции: Sky
Проблем с властите вероятно няма да имаш, макар че дистрибуцията на такова съдържание в България е забранена, без значение линкинг или хостинг. Това, което ти е казал Ноке ти е по-големия проблем - или имаш ексклузивно/рядко съдържание, или нямаш нищо.
 
Да, за БГ не е много позволено. Както хостването, така и разпространението. Според мои лични наблюдения видео стиминг сайтове тотално разклатиха нишата и я обърнаха в своята си посока. Не знам за какво точно говорим, но предлагането на такова съдържание е вече предимно в ръцете на големите. :)

Да не говорим колко много проблеми ще ти докара. Колкото до монатаризацията - доста силно - трафик има, дават пари за какви ли не глупости, от хапчета за кълвача, до уеб кемс, та дори и адулт дейтинг. Но за жалост се иска трафик, и тук става интересното - станеш ли известен, скоро ще завалят проблемите. Поне така мисля аз.
 
Пък тъпчеш встрани...

Дали носи хубав трафик? Това като цяло за "адулт" нишата ли го питаш или, че ще направиш едно сайтче и ще чакаш само да се напълни с хора? Защото смятам, че си с втория вариант на мислене.

Нямаш идея какво правиш, както с "опита" за класиране на афилиейт сайт, използвайки отживели тактики.
 
Последно редактирано:
Ефбет спреха да плащат ли, кво стана че реши да напускаш тая хубава ниша?
 
Ефбет спреха да плащат ли, кво стана че реши да напускаш тая хубава ниша?

Аз не се занимавам с ефбет ... не съм се отказал от нишата и напротив много съм си доволен от нишата , просто търся варианти за по-голям трафик към тази ниша.. мисля че адулт нишата не е зле от към трафик и то точно такъв таргет мъжки , това което ми трябва и на мен.. какво искат мъжете.. хазарт, жени и пиячка.. не ми пука главно за адулт сайта.. за мен е по важно да носи трафик от търсачките.. какъвто и да е.. :) ще бъгат разни букмейкъри или поне ще е трафик към някакъв афилиейт :)
 
Аз не се занимавам с ефбет ... не съм се отказал от нишата и напротив много съм си доволен от нишата , просто търся варианти за по-голям трафик към тази ниша.. мисля че адулт нишата не е зле от към трафик и то точно такъв таргет мъжки , това което ми трябва и на мен.. какво искат мъжете.. хазарт, жени и пиячка.. не ми пука главно за адулт сайта.. за мен е по важно да носи трафик от търсачките.. какъвто и да е.. :) ще бъгат разни букмейкъри или поне ще е трафик към някакъв афилиейт :)
Мога да предложа банер на сайта в подписа ми 50лв/м. на всяка страница. Както и в страницата на старт-http://erotica.start.bg/ над700 посещения на ден-30лв/м
 
Последно редактирано:
сайтовете ти са down
Добре. Просто предложих, ще те имам на предвид като станат up-с това си изказване! И вероятно ще си останеш само с питането си с този пост, понеже си нямаш и понятие от адулт сайтове и колко трафик могат да генерират, в минимален срок от време.
Успех!
 

Горе