adult?

От: adult?

аз имам около 200 кинта какво ще предложиш?
 
От: adult?

Тая маймуна си прави ебавка голяма , трябва да си пълен ретард за да му се вържеш , дори може това да е новия акаунт на Chenio ( bdaaa) .
 
От: adult?

Africanec де си тръгнал е .Хахах

Не ме карай да се смея.Ако наистина се занимаваш с тази индустрия наистина ни срамиш другите, които гледаме на нещата сериозно а не във бъдещето :)
 
От: adult?

не се ебавайте с човека бре, не виждате ли че е сериозен, затвори, Ц класи, нинджи, филми, милиони кликове и долари, абе сериозна работа.

Началник, не ме караш да се смея, направо се заливам :D
 
От: adult?

защо да те карам да ви смеете?
артхакрекер ич не си правиа ебафка

Твоя български е като на Стоичков английския: "Съмтаймс уин, съмтаймс люн". :lol:

PS: Сега като четох темата се замислих: Неска да не е първи април бре? :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: adult?

Един ден да ме няма и тук става веселбата.
Няма да е лошо администраторите да проверят IP-то ( само за информация ) на този потребител.
Това или е някой стар познайник тук или някакво интересно хлапе.
С класа, затвор, убийство, милиони ( а къде забравихме охраната ) ... уважение, ти си човека!

ПП Разбира се винаги съществува варианта човека да казва истината, а правописа да се дължи на факта, че много трудно се пише по дисплея на мерцедеса с 200км/ч.
 
иска да стане голям но незнае пътя - пробва се като шмекерува - но така нестава...

макар че и ранд фишкин някога го бяха хванали като риал естейт уебмастър че си е забранил линк пейджа да се индексира в роботса и сменял здраво линкове ... накрая го хванали но поне си е взел поука... така че


Пич хвани се работи здраво по проектите си не търси бърза и лесна печалба и ще станеш голям някои ден....
 

Горе