Adwords банва акаунти

TToshko

New Member
Здравейте , от доста време ползвам Адуърдс , купувам си готови акаунти , но от скоро , всичките ми акаунти ги банват , дори и нови сайтове които до сега не сам рекламирал.Моля ви дайте решение .Значи ли това че никога повече няма да ползваме реклама и винаги гугъл ще ни банват ?Дали са спрели тези безплатни кампании ?
 
От: Adwords банва акаунти

Най-вероятно просто са те усетили - я по айпи, я по нещо друго.
Ако отидеш някъде другаде, създадеш нов акаунт за нов сайт, нова карта и т.н., не би трябвало да имаш проблем. Дали ще можеш да продължаваш с безплатните вероятно зависи от това, колко добре можеш да излъжеш Гугъл. Все пак тяхната идея не е да се ползват до безкрай, а да тестваш нещо и после да почнеш да си плащаш. А колко дълго може да чийтваш, зависи от способностите ти за този вид дейност. Аз специално не го правя, щото трудно ще стана "милионер" така. ;)
 
От: Adwords банва акаунти

При мен се случи същото.
Акаунтите бяха с различни имена за различни сайтове,но от едно ip и изядох бан на всичките :(
 
От: Adwords банва акаунти

Аз явно го играя по тъча, 7-ми ваучер върви и то за един сайт.

И аз съм така, споко. Даже не си правя труда да си изтривам кукита или да използвам друг браузер. Директно логаут от 1 и логин в другия... :D
 
От: Adwords банва акаунти

И аз съм така, споко. Даже не си правя труда да си изтривам кукита или да използвам друг браузер. Директно логаут от 1 и логин в другия... :D

И аз така, ама миналата седмица ме изненадаха :D
 
Последно редактирано:
От: Adwords банва акаунти

Няма дертове, имам достатъчно прайвът ип-та и впс който също си е с друго ип ще го измислим все някак.
 
От: Adwords банва акаунти

Има един ваучери сега дето са за стари акаунти. Можете от тях да пробвате - аз изпрасках един и дава около 370-280 лева.
 
От: Adwords банва акаунти

И аз съм така, споко. Даже не си правя труда да си изтривам кукита или да използвам друг браузер. Директно логаут от 1 и логин в другия... :D

Ще се усетят вероятно по някое време, ама ако не те бърка, може да продължаваш, докато има възможност, пък после да мислиш други варианти.
 
От: Adwords банва акаунти

Здравейте , от доста време ползвам Адуърдс , купувам си готови акаунти , но от скоро , всичките ми акаунти ги банват , дори и нови сайтове които до сега не сам рекламирал.Моля ви дайте решение .Значи ли това че никога повече няма да ползваме реклама и винаги гугъл ще ни банват ?Дали са спрели тези безплатни кампании ?

Ето малко инфо как да намалиш шанса Гугъл да те банне: ЦЪК.
 
не че нещо, но по принцип ако искате да твърдите че разбирате от адурдс :) трябва да си плащате за кампаниите и да се научите ги правите така че да се избиват... не става само с ваучери... щото само се хвъряш да си най отгоре или да ти стигне за най много време ваучера... никаква оптимизация на адовете, никакъв подбор на конвертитращи думи, никакво тънко нагласяване бидовете за едни думи даваш повече за други по малко...


в моя 6 годишен акаунт съм имал времена на пауза 2009 - 2010 но в актуалната ми кампания изкаравам около 4-5 пъти повече това което влагам и маскималния ми бид е до 41 цента за сърач и 16 цента за контет... кампанията е за чужбина

та написах го защото докато се чудите как да врътенте поредния ваучер някой вакрават пари и изкарват пари а този форум е за това...

пп ползвал съм ваучери за нови проекти на притяели на който съм им показвал как работи ама дотам времето прекарано начини да използвате следващия ваучер може да го ползвате за да се понаучите...
 

Горе