Adwords tips

Reflex

New Member
Скоро ще започна да ползвам активно google adwords. Може ли да ми кажете какво пишете при регистрацията, че го ползвате като продавач (не ви начисляват ДДС) или за лични цели (начисляват някакво ДДС). Когато стартирам кампания как е по добре, да следя как се развива или да я предплатя тоест да бъде със предварителен бюджет?
 
От: Adwords tips

Ние винаги ползваме pre-paid. Това лично на мен ми позволява като вкарвам повече пари в ключови думи, да не изгоря случайно ако не си гледам кампанията по цял ден. Лично аз нямам абсолютно никаква представа кой би ползвал post-paid.

На първия въпрос не мгоа да ти отговоря. Мисля, че ако го ползваш като продавач, трябва да имаш фирма.
 
От: Adwords tips

Сори ,че пиша тук , но в ТОС на AdWords не видях конкретна цифра за това колко дни трябва да чакам докато ми одобрт кампанията , тъй като си открих акаун , имах и ваучер + отделно вкарани пари , избрах конкретен продукт за промотиране ,кейуордс ,макс бид и т.н , но все още рекламата ми е "В процес на проверка" ... Колко дни средно ви отнема за да я активират ?
 

Горе