Affiliate за мен :)

Здравейте! Добре, поразучих насам-натам пък взех, че си направих блогче за weight-loss продукт. Написах статия, оформих го и стана добре, google-чо вече го индексира. Но проблема е, че не знам откъде да си докарам трафик :? Не съм много навътре в тази сфера (особено при блоговете). Досега съм го регистрирал в някои ор блог директориите (споменати в една важна тема) и повечето естествено отказаха да добавят сайта ми... Друго, което направих беше написването на една статия в digg.com, но и от там не дойде почти никой. Разяснете ми малко (батковците :) ) как да си докарам трафик в блога... и да не е таргетиран пак може някой да се излъже, но докато няма никой няма да продам нищо... Мисля като получа първият чек да започна да се занимавам с adwords, но поради факта, че още нямам 18 мисля да оставя това за след получаването на първия чек, но дотогава кажете какво да правя, за да разпространя блогчето си. :wink:

П.С.: Доста от материалите тук по тази тема съм ги чел.
 
ами сбмитни в раличните директории и рсс агрегатори и ще почнеш да получваш по малко трафик ОБАЧЕ трябва да пишеш в блога си редовно :) колко рдовно съм го написал в една важна тема за блоговете
 
Ами аз всъщност използвам малко по-различна стратегия:

Имам блог за weight loss + eating tips и т.н., в който пиша (ще пиша) скоро го направих и отдясно има една колонка с реклама на продукта. Също от време на време пиша в статиите, че ако използваш продукта ще стане по-лесно и т.н. И като кликнеш, линка те води в съвсем отделен блог, в който говоря само за продукта + линк за order.

Сега се сещам за още един въпрос: Мога ли да използвам статиите от moreniche в друг блог, т.е. те имат над 200 статии по тази тема, става ли да копирам някои от тях в моя блог за weight loss (не в този, в който описвам продукта, а в другия)?

Офф: Ако някой иска да размени линкове с мен да свирка (на лично). Блогът е от 2 дена като досега (10.30) има 8 уникални :eek:
 
Защо вместо да ги копираш не ги преразкажеш.Написани са в доста лесен и разбираем текст и то не дълъг.Сигурно вече ги има някъде и да не стане гаф със duplicate content.За много малко време ще можеш да ги направиш дори и по добре(някои са написани малко кофти и се приемат малко по трудно).
 

Горе