Affiliate програма от Fcolor.BG

man0l

Member
Fcolor пускат много готина афилиейт програма, при която ще се плаща освен на продажба и на клик.
Описал съм подробно тук: http://smali.me/eH

За записалите се до 15сти май - има бонусчета като безплатен "Блог и личен хостинг" - пакет, предоставян от Fcolor.BG
 
От: Affiliate програма от Fcolor.BG

Досега нямах голяма информация за fcolor, но след изявлението, което са написали в блога си относно тарикатлъците за безплатна реклама и доброто предложение, което дават, то невероятно много се издигат в очите ми. С това изказване си правят невероятна пиар кампания (което си е супер и за нас и за тях) и придобиват все повече фенове. Аз лично отдавна не ползвам чужди хостинги, така че трудно бих се възползвал от бонусите им, а и дори не съм сигурен, че имам проект, който да им допадне за програмата, но все пак с това предложение си заслужиха аплодисментите. Точно такива търговци ни трябват в България.
 
От: Affiliate програма от Fcolor.BG

Определено голям PR се върти :)
Дори да нямаш подходящ блог, може да се "спазарите" за цената на клик :) Стига да е с качествени публикации.
 
От: Affiliate програма от Fcolor.BG

Аз им въртя банерите от известно време и съм много доволен! Не знам доколко цената за клик се определя индивидуално, но трябва да им призная, че нямат аналог в БГ като пари за клик! Иначе продажба нямам още.
 
От: Affiliate програма от Fcolor.BG

А какво имаш, за да си много доволен? :)
 
От: Affiliate програма от Fcolor.BG

Ааааа, чак сега загрях какво питаш! Хората плащат освен за продажби и за посещения към сайта си. Доволен съм от цената на кликовете имам предвид.
 
Последно редактирано:
От: Affiliate програма от Fcolor.BG

Преди няколко часа сложих едно малко банерче и имам към 50 ст :) да видим какво ще стане на края
 
От: Affiliate програма от Fcolor.BG

Още чакам да ми пратят писмо дали са ми одобрили сайта.. бахти мизерията
 

Горе