Affiliate Online Shop

Modular

Active Member
Здравейте.
Решил съм да се пробвам в affiliate маркетинга,но ми се иска да направя сайт който наподобява он-лайн магазин в който да се предлагат голяма гама продукти.От този сайт попаднах на herbalbiz.com ,
обаче ми направи впечетление една част от terms and conditions и по-точно точка 7 Responsibility for Your Site :

we will immediately terminate your participation in the Program if we believe you have engaged in any of the following:

You operate from a foreign country for which HERBALBIZ will not accept accounts, which include:
..........Bulgaria....

Та въпроса ми е има ли някой от вас който използва въпросната програма и дали има проблем това че сме от България.
Също така се интересувам и от алтернативни програми които предлагат възможност да се създаде сайт от типа на електронен магазин.
Благодаря за отговорите предварително.
 
От: Affiliate Online Shop

Зарежи я. Има толкова много други афилиейт програми... Щом не искат да им правиш пари - недей.
 
От: Affiliate Online Shop

happyslacker е прав дори и да успееш да ги заблудиш , че си от държава която приемат няма да ти е удобен начина им на плащане с Commission Checks.
Вероятно условията на програмата не са за всички страни затова някои са изключени ...няма смисъл да се набутваш с първоначалната такса от "$9.95 to start" които били за " tax write off".
 
Последно редактирано:
орязали са ни от тази версия на програмата ? значи хербал биз е най лесната опция това е дъщерна компаният на Market Health записваш се за програмата майка там няма проблем за българи след това Get Website Links => All General Health Products Offers => *HealthBuy.com (Health and Beauty Store) => Branded store и ще имаш шоп с подобна функционалност :) ама и аз бих препоръчал почни с някоя от другите програми имат по висока конверсия Проверени Афилиейт Програми
 
От: Affiliate Online Shop

ама и аз бих препоръчал почни с някоя от другите програми имат по висока конверсия - Проверени Афилиейт Програми

Ами явно ще трябва да пробвам някоя друга.Проблема е че незнам коя от препоръчаните програми предлага възможност сайта да е от типа на електронен магазин,затова ще бъда много благодарен ако ми препоръчате някоя.
 
CrocMint предлагат възможността да си направиш свой собствен електронен магазин и даже ще ти напишат съдържание безплатно, за да се ранкваш добре в Google (достатъчно е да помолиш съпорта). Засега всички новорегистрирали се в програмата получават и $50 бонус.
 
От: Re: Affiliate Online Shop

орязали са ни от тази версия на програмата ? значи хербал биз е най лесната опция това е дъщерна компаният на Market Health записваш се за програмата майка там няма проблем за българи след това Get Website Links => All General Health Products Offers => *HealthBuy.com (Health and Beauty Store) => Branded store и ще имаш шоп с подобна функционалност :)

чудех се от къде хербал биз ми е познато ........точно на това му се каня от една година :)

ами да ползвам темата да питам за Маркет хелт тогава - при пълното оторизиране за програмата искат № на карта и някакви референции .. пробвах с дебитна Payoneer ......не стана ...благодаря предварително ако някой обясни.
 
Последно редактирано:

Горе