Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

Blinky

Owner
Администраторите на Alien Хостинг с радост обявяват пускането на новия сайт на компанията, чиято основна цел е да улесни максимално потребителите на уеб хостинг услугата.

Новият дизайн съдържа много подбрения, правещи избора на услуги далеч по-лесен, освен това добавихме различна информация за предлаганите от нас услуги с цел да помогнем на потребителите да направят правилен и информиран избор.

Освен с нов дизайн, има 2 нови услуги, предоставени на новия уебсайт – VPS хостинг и услуга за търсене на наскоро изтекли домейни с добри статистики (Google Page Rank, Pages in Google Index, Alexa Trafic Rank), наречена Домейн Телескоп.

VPS Хостинг от Alien Хостинг

Ако искате изцяло сами да администрирате своя уеб хостинг сървър или се нуждаете от допълнително ресурси, вероятно много ще ви допадне VPS хостинг услугата на Alien Хостинг. Към момента се предлагат 3 основни плана, всеки от които включва както следва:

VPS1.png


25лв/ месец

Капсула

  • 2 Процесорни Ядра
  • 30GB Дисково Пространство
  • 512MB Оперативна памет (RAM)

VPS-2.png


50лв/месец

Звезден Разрушител

  • 3 Процесорни Ядра
  • 50GB Дисково Пространство
  • 1024MB Оперативна памет (RAM)

VPS-3.png


75лв/месец

Междугалактически Крайцер


  • 4 Процесорни Ядра
  • 70GB Дисково Пространство
  • 2048MB Оперативна памет (RAM)


Цените за увеличаване на ресурсите на вашия хостинг план са както следва: 4 лв за всеки 128 MB допълнителна RAM памет и 4 лв за всеки 5 GB допълнително дисково пространство.


Домейн телескоп

Услугата домейн телескоп е достъпна за всички посетители на сайта на Alien Хостинг, като позволява на потребителите да търсят измежду над 100 000 изтекли домейна.

domain-telescop.png


Освен че може да сортирате домейните на база на качествени показатели, като Google Page Rank, Alexa Traffic Rank и др., може да добавите филтър, който да включва или изключва показването на домейни на кирилица. Така може да намерите вече разработен домейн, свързан с бизнеса ви и написан на Български език!

Таблицата с домейните се обновява ежедневно, като това ви дава възможност да избирате измежду хиляди нови домейни всеки ден!

Най-добрата новина е, че цената на домейна не се променя по никакъв начин и вие може да закупите избрания от вас домейн на цената посочена в сайта за регистрация на такъв тип TLD.

Защо Alien Хостинг

Въпреки че започна работа с клиенти едва през Март месец, Alien Хостинг има намерението да се наложи на пазара като надеждна и достъпна услуга за всички Български потребители. Ние не залагаме на ограничения на ресурсите, които предлагаме и се стараем да сме в крак с последните технологии при уеб хостинга.

Освен това всеки месец Alien Хостинг предлага разнообразни промоции на домейни, а сега по случай новия уебсайт и 10% отстъпка от предлаганите хостинг планове.

Само за потребителите на predpriemach.com пуснахме специален промо код – ALIEN-PREDPRIEMACH, който намалява допълнително цената с още 5% или с общо 15%!

www.alien-hosting.com
 
Последно редактирано:
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

И аз, да си кажа. От няколко месеца прехвърлих 3 сайта + рекламна мрежа до пичовете, които бяха на впс. при суперите и си спестих повече от 50 кинта на месец. В интерес на истината в началото се чудех дали ще издържи най-вече зареди рекламната мрежа, но всичко цепи мрака. Пичовете са супер от където и да ги погледнеш. Пожелавам им успех и много клиенти за в бъдеще!!!!!!!!!!
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

Изглеждат свестни, ще регистрирам нещо при тях, за да видим какво е нивото :)
 
От: От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

Давай няма да сбъркаш . ;)
Изглеждат свестни, ще регистрирам нещо при тях, за да видим какво е нивото :)
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

А между другото такафи така тоя спамер е ъпнал темата, като се логвате в кпанела браузъра ви съобщава ли проблем със сертификата, защото при мен е така и нямам идея дали е нормално и ако да на какво се дължи.
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

На ВПС плановете в сайта защо няма цени под параметрите? Сложили сте само бутон Поръчай, но никъде не виждам цената на съответния пакет, преди да натисна Поръчай.
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

1) Линкът, който сте дали "новия уебсайт – VPS хостинг" НЕ работи.

2) Никъде не разбрах къде са ви сървърите? Имате ли БГ?

3) Тест ВПС?
 
Последно редактирано:
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

Извинете, но цените не са ли малко скъпи?? :)
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

И как го констатира туй нещо, при мен си се зарежда без проблем.
Ако си тествал някви хаквания или нещо подобно ти е резнал ip. ама както и да е.
Сайта Ви нещо не се отваря. :)
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

Доста добри цени бих казал аз - на споделения хостинг.
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

И как го констатира туй нещо, при мен си се зарежда без проблем.

Констатирах го като кликнах върху линка. От БТК и Мобилтел, сайта не се отваря. Пинг към домейна има.
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

Нещо при теб е проблема при мен всичко си е точно.
Констатирах го като кликнах върху линка. От БТК и Мобилтел, сайта не се отваря. Пинг към домейна има.
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

Аз, не съм към фирмата, просто пичовете са ми много добри приятели, предал съм им да погледнат. :)
Пробвах и от трети доставчик, сайта не се отваря.
Имате някакъв проблем с дестинации БТК, Мобилтел, Телнет.
 
От: Alien Хостинг – Нов Уебсайт, Нови Услуги и Много Намаления

@It_s_Real за човек, който претендира да е играч в бранша, трябва да си чувал за traceroute и mtr . Добре е като си решил да анотираш проблем с достъпа до даден хост да посочваш и изходна информация.
 

Горе