All about GoDaddy

От: All about GoDaddy

А това е съпортът им:

customersvcapathy400.jpg
 

Прикачени файлове

  • customersvcapathy400.jpg
    customersvcapathy400.jpg
    84.1 KB · Преглеждания: 3
От: All about GoDaddy

Големи кретение. Аз знам случай, в който един приятел си поднови 30 домейна и на следващия ден му ги взеха, като му искаха да си плати глоба от $75, защото са били с кофти съдържание според тях. :) А те бяха инфото за хелт нишата. От тогава гледам да съм при други, че тези не ги знам какво ще сметнат за правилно и неправилно. Даже и да не сиу хелт сайт, пак не е изключено да се олети. :)
 
От: All about GoDaddy

Големи кретение. Аз знам случай, в който един приятел си поднови 30 домейна и на следващия ден му ги взеха, като му искаха да си плати глоба от $75, защото са били с кофти съдържание според тях. :) А те бяха инфото за хелт нишата. От тогава гледам да съм при други, че тези не ги знам какво ще сметнат за правилно и неправилно. Даже и да не сиу хелт сайт, пак не е изключено да се олети. :)

Ще си регистрирам един godaddysucks нещо си и ще ги питам, дали трябва да им доплатя. :mrgreen:


godaddy sucks.jpg


go daddy go.jpg
 
От: All about GoDaddy

Вижте какви глупости ми пишат. Тези имат готов текст за всеки ТЕХЕН проблем:

Dear Harkon,

Thank you for your response. The requested information you have provided will help us in investigating the cause of any connection issues. We have forwarded it to the appropriate department for further review. Due to the nature of this issue, we will not have an expected time frame for resolution. We appreciate your patience and understanding in this matter.

Please let us know if we can assist you in any other way.

Sincerely,

Micah B.
Online Support Team
 
От: All about GoDaddy

Това е кофти – за какво са ви спирали?
Имам към 300 домейна там, няма да е лошо да ги местя преди да се сговни нещо...
 
От: All about GoDaddy

Май и аз се бръмнах да вляза в клуб "давай тате прииби ги" :D
Чакам вече точно 24 часа за един глупав тикет :) И какъв е тоя глупав панел...тия за cpanel не са ли чували, или нещо им идва скъп. А директорията?!! Що за глупост домейните да са ми в рута, кво правя с тръстет папките над тях?!!!!!
Писна ми с тая опит-грешка. Я дайте нещо наистина читаво, че немам нерви вече :D
Хостгатор или неймчип? Кой да е следващият ми опит :)
 
От: All about GoDaddy

Много години вече ползвам хостгатор и досега съм си писал със съпорта най-много 3 пъти. И на годеди бях известно време, но не можах да изтърпя и година там. Вземай на гаторите, ако питаш мен.
 
От: All about GoDaddy

И аз имам последно време проблеми с GoDaddy.

Кажете коя е най-добрата алтернатива, която вие ползвате.Има ли други провайдъри, които предлагат такива ниски цени, имат купони постоянно и т.н.

Аз съм купувал много пъти от Хостгатор, защото там ми е хостинга, но там пък положението с домейните е повече от трагично :).
 
От: All about GoDaddy

И аз имам последно време проблеми с GoDaddy.

Кажете коя е най-добрата алтернатива, която вие ползвате.Има ли други провайдъри, които предлагат такива ниски цени, имат купони постоянно и т.н.

Аз съм купувал много пъти от Хостгатор, защото там ми е хостинга, но там пък положението с домейните е повече от трагично :).

Е какво ти пречи да вземаш домейни от годеди и да ги хостваш в хосгатор? То тука повечето така правим.
 
От: All about GoDaddy

Да, много сте вече тези за хостгатор - отивам да се тествам там :)
А тия дедито има ли някакъв шанс за мъни бек? Сега им писах, ама като гледам че още не са ми отговорили на първият тикет 30 часа оле-мале..

По горе чета блинки е писал, че някой са го бръмнали и с домейни.. Да вазирам ли и домейна от там, че вече и грам вяра им нямам.
 
От: All about GoDaddy

Е какво ти пречи да вземаш домейни от годеди и да ги хостваш в хосгатор? То тука повечето така правим.

Аз точно това правя попринцип :).Отдавна правя нещата по този начин, но последните седмици постоянно имам проблеми при закупуването на домейни.Все някаква грешка излиза,без значение с карта ли ще е ,с кредитна карта или с пейпал,отхвърля ме и това е.И след няколко часа или на другият ден няма проблеми взимам си от първият опит.Та, просто се питах дали някой ползва добра алтернатива на GoDaddy относно домейните.
 
От: All about GoDaddy

За домейните мислех, че са читави, обаче с тоя съпорт и сега-прочетеното в няколко теми, ме кара яко да се замисля.
За алтернативи за домейните, според мен - ако търсиш цена, то май единствената е неймчип, ако търсиш коректно отношение - хост.бг :)
 
От: All about GoDaddy

+1 за namecheap, там са ми всичките домейни.
Само един имам в Godaddy, но с оглед на нещата ще правя трансфер...
 
От: All about GoDaddy

Еееми нема кво да говориме: хостгатор-плащам-минава една минута=фтпОК/цпанелОК и вече катеря :)
 

Горе