Продава се: Amazon Affiliate Уебсайт

nnikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Здравейте! Продавам уебсайт с партньорска програма към Amazon. Сайта е на тема кухненски уреди.
Сайта е одобрен от Амазон и е с добра оценка. Статиите са най-високо качество и са писани спрямо изискванията на Амазон.
Сложих линкове и пуснах реклама в Adwords да тествам дали всичко е изрядно. Резултатите бяха около 20% конверсия. Така че вече сайта е продал няколко електроуреда от амазон.

Нямам време да се занимавам с него, като казвам нямам време, наистина е така.
Сайта е с премиум тема закупена специално за сайта 50$. Направено е начално on page seo.

Подобни стартови проекти с одобрение от Amazon се предлагат на около 1000$ така че офертата е добра.

Цена: 350лв. (само статиите струват толкова)
Ще отговарям само на сериозни хора с реален интерес. На въпроси и разпитване, как мога да си направя сайт и да ме одобрят и т.н. няма да отговарям.

Поздрави!
 
Здравей, може ли сайта на ЛС? Също кога е създаден и какви са приходите и разходите за това време?

Поздрави.
 
Здравей,
Интересувам се от сайта. На колко време, колко статии има в него, какви са разходите до тук, колко продажби има и съответно посещенията му
 
Може ли да отговориш на същите въпроси като на колегата по-горе и да пратиш линк към сайта - имаш ли мейлинг лист?
 
И аз да се наредя на опашката. Може ли линк към сайта? Кога е пуснат магазина? Какъв трафик има и откъде идва? Разходи за реклама? Процент печелба от всяка продажба? Ти ли пишеш статиите или плащаш на някой?
Благодаря!
 
Последно редактирано:
И аз се интересувам от повече инфо, и има ли някакъв органичен трафик, мерси!
 
Здравей, може ли сайта на ЛС? Също кога е създаден и какви са приходите и разходите за това време?
 
Здравейте,

Моля за повече информация на ЛС.

Благодаря предварително!
 

Горе