Androdi приложение за вашият Website.

fena01

Active Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте.
Предлагам изработка на Андроид приложение, на символична цена.
Става дума за просто приложение, което позволява на вашите потребители да отварят вашият сайт директно от мобилното си устройство.
Доста удобно и спестява усилия, а хората обичат да не полагат усили.
Изображение за Апликацията може да бъде предоставено от вас 72х72 или ще бъде изработено от мен.

Първите 3ма получават безплатно Demo.
След това:
Цена: 4$
Време за изработка: 1 ден.
Препоръчително:Да имате мобилна версия.
Пишете тук на личен, или на
Емайл [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Androdi приложение за вашият Website.

Ще се радвам на безплатно демо, като имам същите въпроси дали е пълнофункционално или не.
Между другото имах планове за разработка точно на такова приложение, което просто да отваря сайта.

Може да ми потрябва и малко по-висок клас приложение ... така че със сигурност съм заинтересован и ще те помоля да ми пишеш с подробности.

Благодаря предварително!
 
От: Androdi приложение за вашият Website.

Ами аз съм още начинаещ във тази област, и пускам темата да събера пари за някой консумативи.
Приложението, ви дава възможност да бъде свалено, да бъде инсталирано, и след това, със 1 цъкване потребителя да се прехвърли директно на вашият сайт.
Може да ви направя приложение да кажем само на "Промоциите" и чрез него да следят какви промоции предлага вашият сайт/бизнес.
Лесно и удобно.
Пратих информация на първите желаещи.
Поздрави.
 
От: Androdi приложение за вашият Website.

Vasko, имах ЛС от друг потребител час преди да пишеш във темата, и той е със предимство, но шанса да се откаже е голям.
За всеки случай ми прати на лс сайта + кратко описание + заглавие на приложението + картинка 72х72px, ако не ще ти изнамеря някаква.
Чакам отговор от първите двама.
 
Някой от тестерите дали ще може да предостави скрийншоти и да си изкаже мнението в темата?
 
От: Androdi приложение за вашият Website.

ktomov още чакам информацията за приложенията от Demo-тестерите.
Мога да кача приложението което ползвам за форума, като демо, пък на който му хареса нека си го ползва.

Линк за сваляне
Няма го във play.google защото още нямам девелоперски акаунт, но и там ще го кача.
 
Последно редактирано:
Абе за 4 долара не очаквах да е нещо кой знае какво, ама това да направиш приложение тип launcher който да отваря мобилна версия на сайт, чрез безплатна услуга от друг сайт (http://www.appsgeyser.com/) и да искаш пари за това е някак си тъпо.
 
От: Androdi приложение за вашият Website.

Офертата ми се обезсмисля щом може да се нправи безплатено.
ЛОК.

Защо ? За $4 на хората им е ясно, че няма да направиш нещо епохално. Плащат ти на теб да го направиш вместо клиента. Изтъкни с какво ще се различава твоето и толкова.

Хората плащат или защото не им се занимава или защото не могат.
 

Горе