Apple представи новия iPhone 5

От: Apple представи новия iPhone 5

Ииии нека еуфорията при комплексарите, които смятат, че са най-големите гъзета щом имат най-новия АйЛайно, да започне.... сега! :D

Малко от 9gag по въпроса: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/644341_10151059660836840_1878944475_n.jpg

То си личи кои са комплексарите :))
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Факт е, че направиха революция - ако някой ме беше попитал преди 3-4 години, дали Нокия и Самсунг могат да бъдат издухани - щях да се смея с пълно гърло, а виж ти кви неща правели хората. Забелязах, че всеки който може да си позволи такъв телефон, вече го е взел - дали от снобизъм, дали щото му харесва, дали щото е гъзар - без значение - няма място където да отида и да не видя айфони.
Нокия бяха издухани от тях самите...до преди лумия 920.
Знаеш ли как се познава на улицата, че един човек има ифон? - Той сам ще ти каже.
 
От: От: Apple представи новия iPhone 5

Нокия бяха издухани от тях самите...до преди лумия 920.
Знаеш ли как се познава на улицата, че един човек има ифон? - Той сам ще ти каже.

А как се познава такъв който няма? Плюе iphone и без да го питат :))
 
От: Apple представи новия iPhone 5

"Единствената функция на IPhone и IPad е... да се изфукаш, че имаш IPhone и IPad" мъдрости от нета
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Загънал съм го с калъфче да не се вижда че е айфон.
Щот околните често се комплексират и напрягат, та чак и на мене ми става неудобно на моменти.
 
От: Apple представи новия iPhone 5

"Единствената функция на IPhone и IPad е... да се изфукаш, че имаш IPhone и IPad" мъдрости от нета
Е глупости.
Аз нямам iPhone, но пък много ми харесва. Мога да си го купя, но не си ги купувам, поради причината, че имам 2 Androida, и за сега нямам проблем с тях.(Освен, че единия е бая жулен, и малко не му работи дисплея от хилядите падания :lol:, но има копчета и върши работа)

Мислех да си взема iPhone 5s.. ще видя.. бая пара за тва чудо..
Брат ми има One X и Sensation.. и са доста луди.. особенно One X..
Макар, че е малко голям.., но пък си прави добри снимки, а да.. батериите са им, няма да ви казвам какви.. от тук до магаина и обратно и в контакта... хаха ;d

Като цяло, не разбирам каква е тази омраза към iPhone ?
Стегнете се малко хора..
iPhone разчупи супер много обстановката от към смартфоните.. И е един наистина доста добър телефон, няма спор!
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Що бе, обективно айфоня си е готина играчка. Накрая след като имах 10 годишна нокия, някаква отваряща се ми се счупи лентовия кабел и си купих за 1299 лв. 4s и не съжалявам. макар че ползвам само телефона, уотс апп, камерата, музика да слушам и малко нета си е чук от всякъде.
най ме кефи самото усещане при допир, не е като гадния галакси с или другите телефони. не знам за друго, ама като усещане и дизайн е мнооого напред.
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Такова чудо не бих си взел, каквото и да го правят. Android си е за предпочитане :)
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Цялата омраза към айфона идва от това че реално е една доста добра машина но силно надценена. Имайки предвид космическите цени не се предлага нищо космическо като технология. А най-голямата простотия бе това че дори от Apple се опитаха преди доста време да патентоват телефона с тъчскрийн което беше супер простотията... И до ден днешен не мога да си представя ако телефона с тъч беше започнал да се използва веднага след като се е появил на бял свят какви щяха да са днешните телефони ...
 
От: Apple представи новия iPhone 5

сега го видях... 1900лв.. никога няма да дам толкова пари за нещо толкова безполезно.. по добре samsung S III!
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Е то 1900, наще пак се изсилиха много :D Америка е 649 долара, скоро ще падне до към 1300, колкото беше и 4S, Apple винаги пускат на една и съща цена, ама тука сме БГ :lol:
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Най-хубавото от цялата работа - че излезе iOS 6.
Преди туй батерията държеше по 1 денонощие, след ъпдейта - по 2.5-3 дни ! :shock:
 
От: Apple представи новия iPhone 5

Чак такава разлика ли, не бях срещал такъв коментар, при мене е 1:1 само че телефона стана по-бърз, то малко е трудно да се усети, за отварянето на приложенията става дума де, ама като го сложиш до друг и ти става ясно. Wi Fi, ЕDGE, 3G летят буквално, не знам какво са направили, на wi fi и 3G с бързи мегабайти отваря сайтовете с конкурентна скорост на лаптопа :D Аpp store-a явно още работят, щото по някой път забива доста, нали е нов и той.
 

Горе