Apple Watch в България? Кога ?

helf_php

Active Member
Кога ще може да видим този часовник в БГ магазините някой да има идея ? В интернет търся информация ама нищо не намирам :p
 
От: Apple Watch в България? Кога ?

Кога ще може да видим този часовник в БГ магазините някой да има идея ? В интернет търся информация ама нищо не намирам :p

Аз вече го видях и не е кой знай каква оферта - ако ще ми трябват здравните функции то ще си купя нещо за 100 лв което ще върши по-добре - iphone 6 иначе си върши всичко най-добре :) от часовника не виждам много оферта.
 
От: От: Apple Watch в България? Кога ?

Аз вече го видях и не е кой знай каква оферта - ако ще ми трябват здравните функции то ще си купя нещо за 100 лв което ще върши по-добре - iphone 6 иначе си върши всичко най-добре :) от часовника не виждам много оферта.

Колко ли ще струва най-евтината версия. Къде го видя аз не мога да намеря из нета къде може да го видя и съответно цена
 
От: Apple Watch в България? Кога ?

Българските комплексари са в незавидно положение...как на техните колеги в чужбина им ги продават вече на завишена цена, а тук не... тц тц, ако трябва да ги пуснат на двойна или тройна цена, ама толкова време да ги мъчат...нечовешко е :(
 
От: От: Apple Watch в България? Кога ?

Колко ли ще струва най-евтината версия. Къде го видя аз не мога да намеря из нета къде може да го видя и съответно цена

Най-евтините са по 350 долара, така че като дойде тук 1к най-малко.

Норти какво се възмущаваш - 350 долара докато дойде до ЕС го смятай в евра сложи му на тях 20% ДДС + печалба та нормално да струва скъпо за крайният потребител.
 
От: Apple Watch в България? Кога ?

А защо ти е Apple watch като можеш да си вземеш Moto 360 (най-красивият умен часовник) или Withings Activite и Activite Pop?

(Всички изброени се продават вече в България)
 
От: От: Apple Watch в България? Кога ?

Гледам в Техномаркет са го добавили, но не може да се купи, а само да се направи запитване
http://www.technomarket.bg/products/09143301/apple-watch-sport-42mm
[url]http://www.technomarket.bg/products/09143300/apple-watch-sport-38mm

[/URL]
1000 лева :shock: :cry:

Друго си Аппле-часовник за две хиляди лева :lol:

Не си е друго просто ми харесва дизайна, и функциите. Всеки си има вкус :)
 
От: Apple Watch в България? Кога ?

То в България нямаме магазини на Apple и ми е интересно кога ще отворят магазини тук.
 

Горе