Article: Ръст при онлайн продажбите в България

От: Article: Ръст при онлайн продажбите в България

Малко са закъснели с това. Последните 3 години е супер БГ онлайн пазара
 
От: Article: Ръст при онлайн продажбите в България

Копирал по-голямата част от друг източник, написал три изречения с грешки и незнайно защо го нарекъл Article by Blinky. Да си умреш от смях.
 
От: Article: Ръст при онлайн продажбите в България

Дано онлайн търговията да продължава да се развива. Аз съм фен на онлайн пазаруването, много ми е удобно и ми спестява време за важните неща. За съжаление не всичко мога да намеря онлайн защото има твърде много измислени магазини на тема "евтини маркови дрехи". Само като го видя този надпис и излизам. Имам си тествани магазини - за книги, за компютри, за бяла техника, за обувки, за дрехи, за аксесоари, за парфюми, май са само тези 8).
 
Всъщност, харконе, не успях да намеря статията. Един е източника, и сега ще го изровя линка, даже ето го: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5366571

Не съм го нарекъл аз, а системата. И пускам, за да се информираме. И това, което е копирано е обособено.

П.П: Ако имаш проблем с мен, кажи, ако забелязваш не се включвам в теми, в които имаш участие. ;)
 
Ръст при онлайн продажбите в България

Дано онлайн търговията да продължава да се развива. Аз съм фен на онлайн пазаруването, много ми е удобно и ми спестява време за важните неща. За съжаление не всичко мога да намеря онлайн защото има твърде много измислени магазини на тема "евтини маркови дрехи". Само като го видя този надпис и излизам. Имам си тествани магазини - за книги, за компютри, за бяла техника, за обувки, за дрехи, за аксесоари, за парфюми, май са само тези 8).
За това можем да бъдем сигурни, че ще е от най-развиващите се сфери следващите години. Доста често виждам хора около себе си, които имат интернет в плана си, което за тях означава само едно - постоянно киснене там. Две приложения са задължително включени - facebook & skype. А за браузването, то е ясно, че като се сети за нещо или има нужда да провери - то отваря браузъра и си го проверява. Аз лично съм си купувал дрехи през таблета си. За телефона, сигурен съм, че има и такива хора, които вече са го практикували.
 
Една добра новина. Има още много вода да изтече обаче, докато българинът се довери на този вид пазаруване... Виждам какво става в малкия град- пълен скептицизъм!
 
Онлайн Търговията ,тепърва започва да се разраства... аз съм за този отрасъл, само е законите трябва да не се променят много... че иначе ще е поредния хубав бизнес който Правителството ще доведе до колапс.
 
И за да не отварям нова тема искам да споделя нещо, тъй като излязоха нови статистики за интернет рекламата тези дни. Много добри според мен статистики:

57846710151383562612198.jpg


http://www.dnevnik.bg/tehnologii/20...eklamata_v_bulgariia_raste_s_251_prez_2012_g/

Има бъдеще, даже това е меко казано. :)
 

Горе