Article: Умения за продажби в интернет 2,

От: Article: Умения за продажби в интернет 2,

Така да и аз няколко приказки за семинара:
Беше в Парк хотел Витоша на 21.06.2012
Лектори: Калин Каракехайов и Георги Динчев
Тема: Умения за продажби в интернет 2

И от тук започвам:
Отидох в 9.40 имаше разни хора в залата.. до 10:15 чакахме да запознем.. Нямаше нито организатори нито лектори.
По едно време се появи Калин и нищо не каза.. седна и все едно не е лектор.
След малко се появи и Георги е някаква жена и раздадоха дискове с презентацийте.
Организацията малко куцаще в общи линии.
10:30 започваме Калин говореше за сео на сайт най-общо:
За микро нишови сайтове как да се изкарват пасивни доходи от адсенс
Че трябва да имаме поддържащи сайтове
Домейни с точно име
Спомена за скрипт, които набира фенове във фб.. ама не каза кой :D
А бе с две думи Калин каза неща, които си записвах и беше интересно за мен.
Ако искате мога да кача презентацията да я видиите :)
Георги не беше дотатъчно подготвен според мен и обобщаваше думите на Калин.. Не го изчаках до края защото трябваше да тръгвам.
Забележки към лекторите беше организацията и към Калин, че имаше някакво момиче с което говореше постоянно и на хората им беше неудобно да го питат някакви неща свързани със семинара.. и когато кажехме 5 минути почивка той седи и си говори с момичето.. станаха 20минути и така..
Но от към материал браво на Калин! Много знае и много може, аз бях смая :)
Е ми това е от мен и семинара :)

Поздрави,
 
От: Article: Умения за продажби в интернет 2,

Отидох в 9.40 имаше разни хора в залата.. до 10:15 чакахме да запознем.. Нямаше нито организатори нито лектори.
По едно време се появи Калин и нищо не каза.. седна и все едно не е лектор.

Организацията малко куцаще в общи линии.
10:30 започваме
Спомена за скрипт, които набира фенове във фб.. ама не каза кой :D

Георги не беше дотатъчно подготвен според мен и обобщаваше думите на Калин..
Забележки към лекторите беше организацията и към Калин, че имаше някакво момиче с което говореше постоянно и на хората им беше неудобно да го питат някакви неща свързани със семинара.. и когато кажехме 5 минути почивка той седи и си говори с момичето.. станаха 20минути и така..

Ясно, при ясна програма и предварителна организация това да се случи... по-скоро тия "лектори" трябва да отидат на семинар: "Как се организират семинари". Несериозен подход а с това си петнят името!

Ако искате мога да кача презентацията да я видиите

Не, няма нужда, поне за мен - благодарение на думите и описанието вече имам изградена представа и мисля, че някой, който не може да си организира добре собствения си семинар и има лошо поведение на него, не може да ме научи на нищо полезно. Каквото искам да знам ще го ще го науча само, по друг начин, не и от тях.
 
От: Article: Умения за продажби в интернет 2,

На мен ми беше първият семинар и ми беше интересно, а и бях платил вече и връщане на зад нямаше.. Даже и един ден отпуск си взех :)
Ако някой друг иска ще кача каквото имам от там.

Поздрави,
 
От: Article: Умения за продажби в интернет 2,

На мен ми беше първият семинар и ми беше интересно, а и бях платил вече и връщане на зад нямаше.. Даже и един ден отпуск си взех :)
Ако някой друг иска ще кача каквото имам от там.

Поздрави,

Така е, съгласен съм с теб, вероятно някой може да каже, че пиша така, защото не съм бил там... но пък съм бил на не един и два семинара, също така съм участвал в организиране на такива, и от думите ти съдя, че тази организация е била непрофесионална. И като се вземе предвид заглавието на семинара: "Умения за продажби в интернет 2" ... ми какво да кажа... с този подход и тази организация те на дело са показали какво не трябва да се прави и как не могат да се продадат... .
 

Горе