Article: 20 души, които са започнали блограйки, които сега са много повече!

Наистина интересно и вдъхновяващо. Може би е чиста случайност, а може би не, но имената на 6 от гореизброените блогове, започват с буквата Т! Ако може някой СЕО специалист да се изкаже:) И да почваме да регистрираме домейни, започващи с Т :|
 
Статията на мен много мотивиращо ми действа. Не предполагах, че хора започнали ей така на базик ще го възприемат така. Но евалата. Повечето не са така предприемчиви, за което могат само да съжаляват. :)

Знам за една мадама, която правеше рецепти, изпитваше ги и ги публикуваше на блога си. Не за дълго време вече е гост по готварски предавания, а действието естествено се развива с USA. :)

Всеки може да поне, но още от сега му препоръчвам да се ориентира за световния пазар. ;)
 
Сещам се за коя мадама говориш, даже има един филм за нейната история. (да му се не види - не си спомням в момента как се казваше). Историята е много поучителна - мацката, изпаднала в депресия и финансови затруднения решава да започне да си води онлайн дневник, но тъй като животът и е еднообразен, единственото нещо което и хрумва, че си заслужава да бъде споделено са рецептите, по които готви...:D
Следвайки подобен тип логика, наистина всеки човек ще намери какво да сподели със света. Изискват се, може би, малко повече опит и увереност, които идват с времето и практиката, за да се погледне в последствие и към световните пазари. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Article: 20 души, които са започнали блограйки, които сега са много повече!

Изискват се, може би, малко повече опит и увереност, които идват с времето и практиката, за да се погледне в последствие и към световните пазари. :wink:

Тук първо се започва със световните пазари, след това биваш освиркан и отсвиркан, и най-накрая решаваш, че ти трябва още много време, и практика. :)
 
От: Article: 20 души, които са започнали блограйки, които сега са много повече!

има правописни грешки :)
иначе е много добра статия
 
@harkon - Имаше една приказка: като те е страх от мечки, не ходи в гората! :rolleyes:
Но иначе си прав, защото съм сигурна, че зад тия хора стоят екипи от други хора, които изпипват детайлите и им поправят правописните грашки. Е, в началото едва ли е било така, но все от някъде са почнали без да им пука, че ги освиркват.
 
От: Article: 20 души, които са започнали блограйки, които сега са много повече!

определено е много надъхваща
 
От: Article: 20 души, които са започнали блограйки, които сега са много повече!

Във връзка с блога за рецептите - имаме и български вариант. Не знам колко пари изкарва дамата, но и мисля, че не я интересува особено. Рецептите й са много новаторски и интересни за всички, които готвят поне веднъж в годината. Тя определено има талант да описва завладяващо творенията си. И малко като й се помогне с фотографиите и...резултатът е уникален. И втози ред намисли ме вълнуват 2 въпроса:
1. Дали проектите ни ще бъдат по-успешни, ако се абстрахираме от желанието си задължително да печелим от тях?
2. Малко офф (ако не е уместно, моля, редактирайте и премахнете): Има ли онлайн длъжност "Модератор - редактор на правописни и граматични грешки"? Влудяват ме неграмотни постове!
 
От: Article: 20 души, които са започнали блограйки, които сега са много повече!

много мотивиращо , благодаря
 
От: Article: 20 души, които са започнали блограйки, които сега са много повече!

Страхотна статия ! Дано след време всеки може да се похвали с подобни успехи. И да знае английски толкова добре, че да пише увлекателно ...
 

Горе