Article: 6 начина за привличане на нови клиенти чрез социалните медии

хубава статия, а какво мислите за digg.com имам там профил и не знам грубо казано дали има файда да го поддържам.
 
хубава статия, а какво мислите за digg.com имам там профил и не знам грубо казано дали има файда да го поддържам.
Този сайт не загуби ли лека популярност след навлизането на другите социалки? Мисля, че малко си загуби смисъла, но мога и да бъркам. Ако питате мен, включвайте го в кампаниите си, когато правите социален маркетинг. Поддържай си го. Аз моя го гледам от време на време и като се присетя от време на време шервам нещо там. ;)
 
От: Article: 6 начина за привличане на нови клиенти чрез социалните медии

Аз ползвам и Bloggers.com. Има доста читатели, които ще следят всяка публикация от блога ви. И често шерват. Някой ли подобни сайтове ?
 
И един пример как не се прави социален маркетинг:

cirk.png


От Митака: www.kreativen.com

Компанията там показва какво е отношението, което никога не се прави. Хубавото е, че такива примери са рядкост.
 
Страхотна статия, изчерпателна и изключително полезна за всички, които се опитват да привличат клиенти чрез социалните медии!
 
Страхотна статия, изчерпателна и изключително полезна за всички, които се опитват да привличат клиенти чрез социалните медии!
Мерси много за думите. Дано повече хора, занимаващи се със социален маркетинг го имат в предвид.

Ако някой нещо се сети, нека да пише и допълва. ;)
 
От: Article: 6 начина за привличане на нови клиенти чрез социалните медии

много полезна статия :|
 
Прочетох статията внимателно и ми направи впечатление, че всичко е описано изключително точно! Поздрави за добрия материал!
 
Прочетох статията внимателно и ми направи впечатление, че всичко е описано изключително точно! Поздрави за добрия материал!
Благодаря много за казаното от теб. Надявам се наистина статията да е достатъчно информативна, за да се използват знанията от нея в практиката. Ако някой иска да коментира по нея, е добре дошъл. ;)
 

Горе