Article Submission - препоръки

От: Article Submission - препоръки

Аз лично препоръчвам събмит на уникални статии единствено в EzineArticles!
Това е просто директорията на статии Номер 1. Аз лично като пиша там пиша една статия за около 10 минути - което ми дава възможност да напиша статиите си доста бързо. Иначе ето няколко важни момента там.

-Времето за одобрение на статиите е до 14 дни(обикновенно отнема 10 дни) за Basic и Basic Plus и до 2 дена за Platinium потребителите
-Platinium се получава с писане на статии. Колкото по-добри са Вашите статии толкова по-бързо ще получите такъв статус. Обикновено става след 10тата или 25тата статия.
-Минимална дължина 250 думи! - Тук е най-важната част. След като вече сте станали Platinium потребители количеството става по-важно от качеството. Именно тогава минималната и препоръчителната дължина на статиите съвпадат. Идеята е потребителят да види Вашият линк почти веднага, а не да скролва надолу.Това Ви дава възможност да пишете статиите си по-бързо и да качвате повече статии.
- Имам чувството че категориите им са подредени по важност - приемат най-бързо категориите където цената на клик в AdSense е най-голяма.
- LinkWheel - Това е един доста често използван метод за SEO. Идеята е да напишете 5 статии в една ниша. След това качвате статиите в различни директории за статии - EA,Squidoo,GoArticles,HubPages,Xanga.
След това единственото което трябва да направите е да пренасочите всяка статия от там към друга, и всеки един от тях да линква и към статията Ви в EA. Събмит в Digg,Reddit,Mixx,StumbleUpon, малко реклама в Yahoo Answers. Пинг в Pingler и Pingomatic и обикновено до 12 часа основната Ви статия се класира на първа страница по ключовата дума в залгавието. Това носи добър трафик, и най-важното трафикът е таргетиран!

Е надявам се това да Ви е помогнало поне малко :). Ако имате въпроси ги задавайте. Ще напиша още една статия по-късно да Видим, ама е късно вече и .. :)
 
От: Article Submission - препоръки

Интересно. А как тези статии носят приход copywriter?

Непряко - SEO на сайт, артикъл директориите дават силен и тематичен линк.
Пряко - Под статиите имате право да поставяте и афилиейт линкове. Обикновено 1/4 от потребителите посетили статията кликват в/у Вашите линкове
 
От: Article Submission - препоръки

Еми то в такъв случай, значи не става за СЕО на български сайтове, само за чуждестранни, англоезични.
Става бе, що не? Пак си е линк и пак може да си хванеш думичката. Ако примерно си в нишата с rent a car и линка ти е с тази думичка, към сайта ще ти се получи. А дали ще одобрят бг сайт...малко ми е чудно, но ще одобрят англ. артикъл. ;)
 
От: От: Article Submission - препоръки

Става бе, що не? Пак си е линк и пак може да си хванеш думичката. Ако примерно си в нишата с rent a car и линка ти е с тази думичка, към сайта ще ти се получи. А дали ще одобрят бг сайт...малко ми е чудно, но ще одобрят англ. артикъл. ;)
Не не одобряват :) за съжаление
 
От: От: От: Article Submission - препоръки

Не не одобряват :) за съжаление
Хахаха, ново 20. Преди време трупаха контент за някои много силни ниши, а сега не само, че са ги орязали, но и това са спрели. Спомнях си, че един преятел преди време цедеше от там линкчета с бг сайта си и англ. артикъли, ама тогава бяха малки и не им беше толкова тежка работата. ;) Еми здраве да е.
 

Горе