Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

От: Article: Tinydeal.com - онлайн магазин от Хонконг

Интересно кой им поддържа темата в андроид форума.
 
От: Article: Tinydeal.com - онлайн магазин от Хонконг

Дават точки, кодове за намаление, ваучери и други подобни срещу статии в блогове и публикации във форуми.
 
Добре - а някой от този форум пазарувал ли е.
 
От: Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

Добре - а някой от този форум пазарувал ли е.

Аз съм пазарувал. Не е лош сайт намират се хубави продукти, но имайте в предвид, че в Aliexpress (не е реклама) например повечето от нещата са на половин цена. Говоря за продукти от рода на 5-6 долара в Али-то ще са по 2-3...
Ползвам Tinydeal по простата причина, че приемат плащания с пейпал а нямам къде другаде да си харча парите та си поръчвах не веднъж джунджорийки от там ;дд последния път имах проблем с приемането в нашите УМНИ пощи и сега съм помолил съпорта ако може да ми изпратят отново продуктите ,че съм платил над 200$ за тях за сега смятам, че ще ми направят тази услуга макар да не са длъжни....

Като цяло до 2-3 седмици се получава стоката и не са лош екип!
 
От: Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

Добре - а някой от този форум пазарувал ли е.

Аз съм пазарувал и една поръчка за 10 долара въобще не я получих. Не е толкова заради парите, но като им писах постоянно ми повтаряха да проверя в пощата. Писах им 20 пъти, че съм ходил и няма нищо, даже минаха няколко месеца и все това съобщение ми пращаха. С други магазини не съм имал такъв проблем, случвало се е нещо да не се получи, но или ми връщат парите или го пращат отново, а тези направо ме отсвириха и не ми обърнаха никакво внимание.
 
От: Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

Аз съм пазарувал и една поръчка за 10 долара въобще не я получих. Не е толкова заради парите, но като им писах постоянно ми повтаряха да проверя в пощата. Писах им 20 пъти, че съм ходил и няма нищо, даже минаха няколко месеца и все това съобщение ми пращаха. С други магазини не съм имал такъв проблем, случвало се е нещо да не се получи, но или ми връщат парите или го пращат отново, а тези направо ме отсвириха и не ми обърнаха никакво внимание.
Ако нямаш тракинг код се стига до тук:
Крадат ли БГ пощи пратките от Китай?
 
От: Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

В началото на седмицата направих пробна поръчка от тях. Зная ги от много време, но до сега не бях поръчвал. Сега чакам за $5 мишка и otg кабел
 
От: Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

Хахаха, супер, доста хора ги знаят. :) Евалата....участвайте и в играта им. :) Вече имат и представител в темата. ;)
В случая не можах да разбера много!?
Имат човек тук, който да отговаря за тях в България така ли?

Ако е така ще се радвам да се свърже с мен относно мои пратки на стойност над 100$ с които имах проблем. Говорих със съпорта 2-3 пъти, но ако мога да си обсъдя проблема с някой, който знае Бъларски ще съм много благодарен, тъй като транслейтъра ми куца :D
 
От: Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

Някой знае ли как се отваря диспут или нещо подобно в тоя сайт. Нещо месец и половина от как съм направил поръчка и нищо .. ще излезе боклук този сайт ми се струва..
 
От: Article: TinyDeal: хиляди стоки с безплатна доставка от Китай

Някой знае ли как се отваря диспут или нещо подобно в тоя сайт. Нещо месец и половина от как съм направил поръчка и нищо .. ще излезе боклук този сайт ми се струва..

през пейпал. ЗА нищо на света не затваряй диспута ПРЕДИ да получиш стоката или парите си. Мен ме излъгаха така - каза ми една мацка , затвори диспута и ще пратим пак стоката. След като го затворих каза: Сори ама не може да ви пратим 2ри път стоката. Никога не поръчвай от тоя прогнил сайт, дори стоки за 2 долара.
 

Горе