ArtlyDesign and our masterpieces

mr_nikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
predpriemach.png


Първите две ревюта бяха получени. Следете темата и за други в бъдеще, а скоро ще може да разгледате и портфолиото ни.
 
Последно редактирано:
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Статични или gif анимация, за съжаление със флаш не работя съжалявам че не го споменах :)
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Статични или gif анимация, за съжаление със флаш не работя съжалявам че не го споменах :)
ОК. Ще ти дам сега сайта :)
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Пусни портфолио сайт, какой туй нешто само празни приказки и закани.
... Нямам много време за заяждане в момента, ама все ще отделя 3 мин. :)
 
От: От: ArtlyDesign and our masterpieces

Пусни портфолио сайт, какой туй нешто само празни приказки и закани.
... Нямам много време за заяждане в момента, ама все ще отделя 3 мин. :)

Вярвам, че това е: http://blog.artlydesign.net
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Ако има ревюта още, бих взел последното.
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
Исках да ти дам зелено за хумора, но нещо пак са отрязали тази възможност... :twisted:
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Аз взех първото ревю и съм много доволен от работата на колегата. Ако той прецени нека постави линк тук към работата си.

1. Свърши работа бързо.
2. Въпреки, че не му предоставих много информация (умишлено), разбра с две думи какво трябва да направи и събра сам необходимата информация (не забравяйте, че го прави безплатно в моя случай)
3. Препоръчвам да работите с него ще ви спести нерви, време и пари (не го казвам от куртоазия - наистина мисля така)
4. Надявам се да предостави услугите си на конкурентни цени.
5. Успех!
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Благодаря за добре оформеното ревю!

Noke не случайно преди да променя темата бях написал, че ще я редактирам по-късно, но докато обмисля как съм решил да пусна 2 ревюта за потребителите тук. Няма нищо в крайна сметка успях да излъжа 2-ма и то само с празни приказки и закани.
nortrant благодаря за градивната критика! Голяма помощ беше :)
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

При мен отиде второто ревю. Какви са ми впечатленията:
1. Първо, работата беше свършена в същия ден, а това за мен е съществен фактор, от който си вадя изводите за личността, с която си имам работа.
2. Спази желания размер и формат на банера
3. Въпреки че умишлено не предявих претенции към дизайна на банера (все пак е безплатно ревю), колегата прояви инициативност и се съобрази с дизайна на сайта при оформяне на банера.
4. Заключенията са ми, че колегата е сериозен, разбира си от работата и може да се разчита на него при евентуални поръчки.
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Каква е файдата от тия ревюта като не поствате резултатите? Хората искат да видат.
Примерно на Валдес традиционно му игнорирам напъните да звучи културно :) . Той си е хейтърче, само се прави тука...

ПС: Коментирам само ако е суперзле или супердобре положението, нема страшно.
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces



Банерът за stoineff е това. waldes пожела известна конфиденциалност така че ще се съобразя с желанието му, но тези които имат желание да пробват услугите, има ги координатите ще им изпратя и предишни проекти. Не че не мога да ги кача в темата просто не смятам че ще изглежда добре когато кача още 20 картинки :) Сега може да кажете "ми за това трябва да имаш портфолио" , да спокойно ще има портфолио просто нещата стават малко бавно ...

Не знам защо но тук като се вгражда анимацията я пуска само един път, като цъкнете на него може да видите как е всъщност :)
 
Последно редактирано:
От: ArtlyDesign and our masterpieces


Това ми събужда някаква лека носталгия по времето когато нещата в нета бяха доста по-прости и по-спокойни от сегашните.

Каква би била цената на този банер ако не беше ревю?
 
От: ArtlyDesign and our masterpieces

Цената най-верояно би била между 10 и 20 лева :) Нарочно не са написани никакви цени защото няма как да се даде цена на нещо без да се знае колко труд ще бъде хвърлен за него :)
 

Горе