Auto twitter followers

eyankulov

New Member
Здравейте,
Преди време използвах един сайт, в който се логваш с user & pass от twitter, излиза ти един списък с 20 човека, който ти се предлагат да започнеш да следиш, eстествено натискаш 20 пъти follow и така влизаш в системата на сайта, който на свой ред предлага твоя профил на други хора да започнат да те следят. Оставих го известно време и събрах към 40 човека.
Интересно ми е дали използвате подобни инструменти за да развивате разни twitter профили и ако "да" какви са инструментите (ако не е тайна). Аз моят го забравих, защото го използвах в далечната есен на 2009-та и в момента го търся (имаше един китаец, ако не се лъжа, на front-page-a).

offtopic: Не съм сигурен дали мястото на темата е за този раздел, за което моля да бъда извинен.
 
От: Auto twitter followers

По принцип такава плява не ти трябва - за какво ти са последователи, които са просто някакви ръбове, които търсят последователи?

Има смисъл да имаш последователи ако са от съответната ниша и са истински хора а не ботове. Вярно става по-трудно набирането на такива, но далеч не е невъзможно а е в пъти по-ефикасно от случайни хора.

Трябва да си поставиш и някаква по-смислена цел за последователи - 40 е нищо. Докато профилът ти не прехвърли 2000 последователя горе долу за нищо не става. След това ако е читаво направен (в конкретна ниша) можеш да го регнеш из туитър директориии. Тогава хората сами започват да те следват и то от реален интерес - вече няма нужда да "отглеждаш" профила си. В някой светъл ден профилът ти може да стане и един от най-популярните в областта - е, тогава вече има истинска полза от него.

М др от един профил кой знае каква полза няма (освен ако не стане някакъв хит в нишата), така че може малко по-мащабно - по пет, десет профила в ниша. Естествено автоматизирани - кой ще се занимава да туитка постоянно
 
От: Auto twitter followers

@strana Не ми се отваря shorter-a ://

Предполагам, че е било нещо временно.

strana, а, плащат ли реално? в см не ми се ще да ми о*ерат някой профил

Плащат през WebMoney, но засега само съм обменял за реклама, а не съм теглил, така че не мога да кажа конкретно, но не съм срещал отрицателни мнения по този въпрос.

В момента става въпрос за пускане на 5 броя дневно, така че за всеки зависи от акаунта му, примерно при мен не се забелязват в общата мешавица, но при някого, който пуска собствени само 2-3 собствени туита, могат да му нарушат имиджа. Може да се пускат автоматично (определяте минималната си цена) или по собствена преценка. Аз предпочитам око да види предварително, за да не дразня фоллоуърите с откровен спам. Дори напротив, подбирам интересни за тях съобщения, а ако няма такива за момента - не пускам, независимо от цената.

Като недостатък може да се отбележат ниските засега разценки. За големи месечни печалби не може да се говори поне на този етап. Аз избирам съобщенията с над 3 рубли и по теми, които предполагам, че ще са интересни за групата, но наистина очаквам тарифите скоро да се качат поне в рамките на 10-15 рубли за съобщение.

Голям плюс е липсата на регистрация (ползва се мейла от twitter-акаунта, а после като решите да изтеглите паричките само посочвате номера на портмонето, където ги искате) и улеснената и удобна процедура по преглед на рекламните съобщения и статистиката за печалбите.
 
Последно редактирано:

Горе