*** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

blackout8

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
На вашето внимание представям услугата си за автоматично генериране на съдържание по ключова дума или фраза на Английски език.


Офертата е специално за потребителите на www.predpriemach.com

Всеки знае, че уникалното съдържание е ключът в пост животинската ера на Google.

Колкото повече статии има всеки сайт, толкова по-добре.

Тази услуга е чудесна за:

  • Сателитни сайтове
  • Малки и средни нишови сайтове
  • Блогове

както и чудесен избор за offpage:

  • Web 2.0 sites
  • Article directories
  • wordpress blogs
  • Вlogs,
  • PR sites
  • Wiki sites
  • PDF sharing sites


Какво се иска от вас за генериране на съдържание?

Просто е - само една ключова дума или фраза!




Какво ще получа в замяна?


След като ми дадете думата или фразата си, магията се случва, като се обхождат стотици сайтове и след това се генерира уникално съдържание.

Това съдържание се спинва и вие го получавате в spintax формат.


Ако нямам софтуер, който чете spintax формата, тогава може ли да се генерират уникални статии?

Не всеки има нужните софтуери, така че след като сте си купили дадени пакет, може да ви се генерират безброй статии от spintax съдържанието.

Вие плащате за всяка по $0.10



Време на изработка?

До 1-2 дена след приемане на поръчката



Refund политика?

Ако е просрочен срока за доставка на статиите имате 100% refund.



Начин на плащане?

Приема се само Paypal




blackout1.png

* За по-добър резултат, думата или фразата трябва да са с общо значение
** От всяка дума или фраза се генерира съдържание, което се предоставя в spintax. Всеки пакет включва само spintax съдържание.
*** Ако желаете да се генерират уникални статии от spintax съдържанието, плащате по $0,10 за всяка статия.


ОТЗИВИ:

Получих ревюто и честно казано останах доволен от спинването...смислено съдържание се получава. Мое мнение че си заслужава тази услуга. Доволен съм и успех с услугата.

Ще драсна два реда и за моето ревю, получих го за кратък срок, въпреки трудната според колегата дума получих добра и смислена статия, само две грешки и то правописни което е пренебрежимо и всеки може да си го поправи, добър замисъл, добро изпълнение, ако нямате време или знания е добре да се използва услугата, успех на колегата и благодаря за свършената работа, поздрави

И моето ревю:
Съдържанието е смислено и определено става за сателити и tier 1 линкове. Не знам точно колко уникални копия ще се получат, но предполагам, че поне 50 няма да има проблем. Keyword density също е добро, няма пренасищане и папагалщина.
Услугата си заслужава, но не бих го сложил на сайт с реални посетители. Няма да сгрешите, ако се доверите на блекаут ;)

Успех !

Услугата си заслужава.
Получих доста бързо статиите. За нула време получих 260 уникални статии след като си поиграх с spin-ата статия :), но предполагам че уникални за google ще са около 30.
Идеално ми паснаха на един позабравен микро нишов сайт.

Аз пък си спиннах само 5 статии, които ще плесна на едно МНС, което го мина някое от последните "животни" и го закопа. Постигнах към 90% уникалност на статии 700-800 думи.
Доволен съм, и колегата е сериозен и си свърши работата перфектно.

Много бърза и коректна работа!
Ще се възползвам скоро пак ;)
 
Последно редактирано:
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

До колко е смислен текста? Дай няколко примерни текста да погледнем.
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Давам до 3 Free review-та на сребърен пакет на потребители със зелена репутация и над 250 мнения!
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

До колко е смислен текста? Дай няколко примерни текста да погледнем.

Смислени се разбира се, желаеш ли ревю?
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

не съм фен на ревютата, за мен това си е шикалкавене и просене. Покажи няколко текста тук, всички да ги видим.
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Съжалявам, няма как да стане казал съм до 3 ревюта после може сложа референции :)
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

взимам едно щом може
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

най-добре е да пуснеш една статия тук.
Така всеки ще си прецени за себе си...

Пепо ще каже, че му харесва - но на мен може да не ми хареса...
big_boss.gif

(пример само - аз не съм заинтересован, идея давам)
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

взимам едно щом може

Прати на ЛС коя дума искаш.

Остават 2 копия
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

жалко че нямам достатъчно мнения, но цената е горе долу да си поръчаш статия на автор, които най-вероятно го прави по същия начин без да го обявява.
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Дай и на мен, ако се класирам.

Пиши си думата на ЛС

Остава още 1
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Ако отговарям ще взема последното ревю...после ще пусна тук отзива...
 
От: От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Ако отговарям ще взема второто ревю...после ще пусна тук отзива...

Взе последното

Пиши на ЛС думата!
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Аз да попитам... това услугата на Булблогера ли е? Щото предишния път нещо се закучи, и си чаках, чаках 2 месеца.
И ако е тя предполагам се е оправило положението?
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Не това не е на колегата услугата, подобна е предполагам тяхната.
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Не това не е на колегата услугата, подобна е предполагам тяхната.

Ок, ще изчакам тия с ревютата да се изкажат, и ще поръчам сигурно :).

Един въпрос. Дай примерно изречение в тоя spintax формат, че имам един php скрипт, който върши тая работа и да знам ще бачка ли, дали ще трябва да го модифицирам, или направо да поръчвам спиннати.
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Пример:

Hello rombeca how's it going. It's been a while from our last contact. I hope all is safe and sound with you

{Hello|Hi|Hello there} rombeca {how's it going|how are things}. {It's been|It has been|This has been|It is} {a while|some time|quite some time|a long time} {from our|from} {last|previous|very last} {contact|call}. {I hope|I really hope|I am hoping|I'm hoping|Lets hope} all {is safe|remains safe} and sound with you
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

Пример:

Hello rombeca how's it going. It's been a while from our last contact. I hope all is safe and sound with you

{Hello|Hi|Hello there} rombeca {how's it going|how are things}. {It's been|It has been|This has been|It is} {a while|some time|quite some time|a long time} {from our|from} {last|previous|very last} {contact|call}. {I hope|I really hope|I am hoping|I'm hoping|Lets hope} all {is safe|remains safe} and sound with you

Това мисля, че е екстра. Ти дни ще пиша, като измисля какво точно да поръчвам.

Благодаря :).
 
От: *** AUTOMATED SERVICE - Автоматично генериране на статии!

На всички съм пратил review-та!
 

Горе