backlink check

naskobg

Well-Known Member
някои да хелпне с програма или сайт кудето да проверявам тези линкове които слагам дали ги има и от "отсрещната страна"?
 
Батка може да пробваш тази Link Verify :) а защо не и тази HTML Link Validator ;)

Дано ти свършат работа :)
 
Благодаря ти Blinky ;) Пожелавам ти и на теб всичко най-най ;)

Blinky каза:
Здрасти minimumfuel, и добре си ни дошъл във форума. Приятен престой тук с нас, ще се видиме в някоя тема. :wink:
А до тогава всичко най-най.
 
Minimumfuel добре дошъл тук, нядаваме се да научиш много полезна информация от нас, също така да научиш и нас с нещо всичко най, най :)
 
arsenal каза:
Minimumfuel добре дошъл тук, нядаваме се да научиш много полезна информация от нас, също така да научиш и нас с нещо всичко най, най :)

Благодаря ти "arsenal", и от мен всичко най-най ;)
 
Има скриптче чрез което разменяш и после следиш дали твоя линк седи и ако са го махнали скрипта автоматично маха линка им от твоята страница. Аз го ползвам от около 1 година и съм много доволен. За повече инфо тук: http://linkex.dk/
 
И аз съм виждал такава програма , даже мисля че беше писана от българин. Ще се разтърся и ще ви дам линк за нея. Мерси че ме подсетихте и мен, наистина един такъв инструмент е много полезен.
 

Горе