BANS

tuger

Well-Known Member
Здравейте,
от известно време чета този чудесен сайт и реших да се регистирам, за да задам някои свои въпроси. Виждам,че има доста компетентни хора, които се отзовават и се надявам и в конкретния случай да е така.
Въпросът ми е относно BANS - някой пробвал ли го е, има ли наблудения. Изчел съм доста из нета,знам че не е скам, но все пак ми се иска да чуя още мнения, защото имам намерения да се включа и в това приключение с неизвестен край:mrgreen:

Благодаря предварително.
 
От: От: BANS

Май, познай от 3 пъти без право на грешка! :lol:

Build A Niche Store
- CB продукт - подробности не знам , звучи зарибяващо , ама ..
Познах ли ?:)
 
Последно редактирано:
От: BANS

Точно за Build A Niche Store става въпрос :)

Изчел съм доста из нета,знам че не е скам, но все пак ми се иска да чуя още мнения, защото имам намерения да се включа и в това приключение с неизвестен край:mrgreen:
нее много неизвестен края
разправят , че Google деиндексира BANS сайтове...
http://www.affiliatewatcher.com/will-google-deliver-the-death-blow-for-bans-sites/
 
ади това което пусна си е цено за четене за много хора :) от афилиейт бизнеса :)


  • I changed up the CSS a little bit on every site. I made sections like the header and content fields larger and smaller.
  • I changed the colors on every site.
  • I changed the size of the headers on every site and used graphic headers.
  • I DID NOT go out and start sending hundreds of backlinks to my sites. I built them up over time using blog carnivals, article submissions, reciprocal linking and adding one way permanent links.
  • I added content to nearly every page plus I used a lot of graphics.
  • I never put eBay auctions on my main page. I put content on the index page to make it look as much like a informative content site as I could. Just look at how many BANS sites have nothing more than auctions on their front page.
 

Горе